Strefa Światła

STREFA ŚWIATŁA LEDSTYL.pl

Właśnie jesteś w Strefie Światła LEDstyl, czyli miejscu, w którym dowiesz się najwięcej na temat oświetlenia domu, ogrodu, biur, powierzchni przemysłowych, sklepów czy hoteli. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg interesujących artykułów, a także propozycji oświetlenia wielu różnych przestrzeni. Jeśli już tu jesteś, to wiesz najlepiej, jak ważne jest dziś światło w aranżacji współczesnych wnętrz. Pełni ono funkcję nie tylko roboczą, ale również dekoracyjną w naszych domowych przestrzeniach. W przypadku obiektów przemysłowych i biurowych nie możemy zapomnieć także o tak ważnych parametrach świetlnych każdej z wybranych opraw. Teraz już nadszedł czas kiedy wszystko zależy tylko od Ciebie, a dziś ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Zapraszamy do naszej Strefy Światła, zapoznaj się z naszymi najnowszymi wpisami i wybierz oświetlenie na miarę XXI wieku, efektowne, ale również energooszczędne.

 

Dlaczego warto postawić na nowoczesne oświetlenie?

Dziś oświetlenie towarzyszy nam na każdym kroku. Spotykamy je w naszych domach, firmach, a także na zewnątrz gdzie w czasie dnia towarzyszy nam światło słoneczne, a w trakcie nocy oświetlenie latarni ulicznych. Dziś coraz więcej ludzi decyduje się na wymianę swojego oświetlenia na te wykonane w technologii LED. Przynosi to ze sobą szereg korzyści, które postaramy się przedstawić w poniższej liście.

Energooszczędność
Źródło światła LED pobiera nawet 90% energii mniej w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Minimalny pobór mocy bez straty na mocy świetlnej sprawia, że oświetlenie LED jest niezwykle tanie w eksploatacji. Jest to ogromna zaleta w szczególności w miejscach, w których oświetlenie pracuje przez długi czas.
Uniwersalność
Lampy LED są dziś dostępne w wielu różnych odsłonach, dzięki czemu każdy dziś jest w stanie wybrać model opraw, który najlepiej sprawdzi się w przypadku jego indywidualnej aranżacji. Oświetlenie LED proponuje nam niezwykłą uniwersalność pod względem wyboru wyglądu, mocy, barwy światła, a także charakterystyki pracy naszych lamp. Dziś wybierając oświetlenie do danego pomieszczenia ogranicza nas tylko własna wyobraźnia.
Długa żywotność
Oświetlenie LED wykonane w nowoczesnej i energooszczędnej technologii wyróżnia się również niezwykle długą żywotnością. Żarówki LED są dziś w stanie bez najmniejszego problemu pracować nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin, a w przypadku profesjonalnych opraw oświetleniowych czas eksploatacji bardzo często przekracza 100 tysięcy godzin.
Przyjazne dla środowiska
Oświetlenie wykonane w technologii LED jest znacznie bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu ze wszystkimi innymi źródłami światła. Lampy LED są w stanie pracować znacznie dłużej, zużywają mniej energii, nie emitują szkodliwego promieniowania, a ponadto do ich produkcji nie wykorzystuje się szkodliwych substancji takich jak rtęć.