Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Halogen LED z czujnikiem ruchu

Halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to uniwersalne rozwiązanie, które charakteryzuje się w pełni zautomatyzowanym procesem działania, wysoką skutecznością świetlną oraz maksymalną oszczędnością. Każdy z reflektorów dostępnych w naszym asortymencie został wyposażony w energooszczędne źródło światła LED, które wydłuża żywotność lampy nawet kilkukrotnie i zmniejsza jej pobór energii nawet o 90% (w porównaniu z tradycyjnymi halogenami). Czujnik ruchu i zmierzchu, który został wbudowany w ten rodzaj lampy, pozwala na korzystanie z jej oświetlenia wyłącznie wtedy, kiedy jest ono naprawdę potrzebne i niezbędne. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu są najczęściej wykorzystywane jako mocne oświetlenie zewnętrzne budynków mieszkalnych, czy garaży lub podjazdów. Mocniejsze ich odmiany spotkać możemy także w obiektach przemysłowych.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Halogen LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu to odpowiedni wybór do oświetlenia zewnętrznego ze względu na bezpieczeństwo, a także ekonomię. Lampy wyposażone w specjalne czujniki emitują światło wyłączenie w niezbędnych do tego warunkach, dzięki czemu generują o wiele mniejsze zużycie energii. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu wykorzystuje nowoczesną technologię LED (wyposażony w energooszczędne diody LED), pracuje przy wyjątkowo niskim zużyciu energii, a zapala się tylko wtedy kiedy ktoś znajdzie się w pobliżu samego czujnika. Każda lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu może być dostosowana odpowiednio pod indywidualne wymagania jej użytkownika. Wyposażona została w potencjometry, które umożliwiają regulację czasu ich świecenia, czułości natężenia światła (czy czujnik ma uruchamiać pracę naświetlacza po zmroku, czy dopiero w nocy) oraz w regulację odległości detekcji (nawet do 12 metrów).

Naświetlacz LED solarny z czujnikiem ruchu

Wśród prezentowanych w naszej ofercie produktów znajdą Państwo naświetlacze LED z czujnikiem ruchu przeznaczone do zastosowania w przestrzeni prywatnej i publicznej. Obecnie bardzo chętnie wybierany jest także naświetlacz LED solarny z czujnikiem ruchu, który jest całkowicie darmowy w użytkowaniu. Lampy solarne LED całość energii pobierają z promieni słonecznych, ładując akumulatory w ciągu dnia, a następnie korzystają z ich energii w trakcie wieczoru i nocy. Naświetlacz LED solarny z czujnikiem ruchu to niesamowita wygoda, ponieważ może być zamontowany w dowolnym dobrze nasłonecznionym miejscu. Jest to rodzaj lampy, który nie wymaga stałego dostępu do prądu, przez co będziemy mogli go wykorzystywać bez potrzeby instalacji zbędnych przewodów instalacyjnych.