Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Oprawa schodowa LED

Oprawy LED schodowe w różnych wykończeniach

Oprawa schodowa LED to mała lampka, która doskonale sprawdza się jako gustowna ozdoba, ale także pełni funkcje dodatkowego oświetlenia stopni schodowych. Jej największymi zaletami są niewielkie rozmiary, trwałość, a także wysoka jakość wykonania. Zastosowanie w niej diod LED, czyli źródła światła wykonanego w energooszczędnej technologii sprawia, że tego typu oświetlenie schodowe pobiera jedynie szczątkowe ilości energii. Przy tak niskim zużyciu energii jest w stanie wygenerować odpowiednio dużo światła, a jego żywotność jest nawet kilkukrotnie dłuższa od tradycyjnego oświetlenia halogenowego. Stosując lampki schodowe LED, będziemy w stanie nie tylko znacznie obniżyć koszty zużycia energii, ale także wybrać wśród wielu dostępnych obecnie rodzajów opraw, a także ich barw światła. ). Są nie tylko wspaniałą dekoracją świetlną, ale także poprawiają bezpieczeństwo i zapewniają większy komfort poruszania się w naszych wnętrzach.

Lampki schodowe Ledowe

Oferowane w naszym sklepie internetowym lampki schodowe LED zostały starannie dobrane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W tej kategorii znajdą Państwo oprawy LED schodowe w różnych kształtach, emitujące światło ciepłe, neutralne lub zimne. Same lampki występują w kolorze białym, czarnym, satyny, mosiądzu i grafitu. Wszystkie z nich przeznaczone są do dekoracyjnego i akcentowego oświetlenia schodowego lub przypodłogowego. Ze względu na szeroki wachlarz modeli, każdy z naszych klientów będzie w stanie wybrać model, który spełni jego indywidualne oczekiwania oświetleniowe. Lampki schodowe Ledowe będziemy mogli wykorzystać nie tylko na klatkach schodowych, a także w korytarzach i ciągach komunikacyjnych. Bardzo często możemy je spotkać także w obiektach użyteczności publicznej takich jak teatry, kina czy restauracje.

Oświetlenie Ledowe schodowe

Wyjątkowy wygląd i niepowtarzalna stylistyka to największe zalety, jakie mogą zaoferować nam halogeny schodowe wykonane w nowoczesnej technologii LED. Doskonale wpasują się do wnętrza tradycyjnego i nowoczesnego. Ich płaka i cienka konstrukcja umożliwi bezpieczny i łatwy montaż na dowolnym podłożu – beton, płyta g-k, drewno, kamień. W każdym oferowanym przez nas zestawie otrzymają Państwo komplet akcesoriów montażowych, przeznaczonych do montażu oprawki. Pamiętajmy o tym, że oprawki schodowe LED do pracy wymagają prądu o bezpiecznym napięciu 12V DC. W naszej ofercie znajduję się bogaty wybór zasilaczy dedykowanych do pracy z lampkami schodowymi, a także specjalistyczne przetwornice 12V/230V dla wybranych modeli opraw.