Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Profil LED wpuszczany

Profil LED wpuszczany w sufit

Listwa LED wpuszczana w sufit doskonale sprawdza się do dekoracyjnego oświetlenia, ale coraz częściej wykorzystywana jest również w roli głównego źródła światła. W zależności od modelu profilu, na który zdecydujesz się, będziesz mógł zamontować w nim taśmy LED o różnej mocy. Warto zwrócić uwagę również na jego szerokość wewnętrzną, która w modelu meblowym pozwala na montaż pojedynczego paska LED, a w większych listwach nawet dwóch lub trzech taśm równolegle. Profil LED wpuszczany wąski świetnie sprawdza się do ozdobnego oświetlenia każdego wnętrza. Będziesz mógł zainstalować w nim jednokolorową taśmę LED do delikatnego podświetlenia aranżacji lub wielokolorową z możliwością dowolnej zmiany koloru świecenia. Wąskie profile LED wpuszczane najczęściej montowane są na klej montażowy lub wkręty. Szeroki profil LED wpuszczany w sufit najlepiej wybierać wśród modeli, w których zamontujesz przynajmniej dwie taśmy LED. Będą one wystarczające do dodatkowego oświetlenia wybranych przestrzeni, a także w przypadku mocniejszych pasków doskonale poradzą sobie w roli głównego źródła światła. Większy profil wpuszczany do LED najczęściej montowany jest przy pomocy sprężynek montażowych, które dostępne są w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Listwy LED wpuszczane

Profil aluminiowy LED wpuszczany został zaprojektowany w ten sposób, aby nie przytłaczać wnętrza, a jednocześnie zapewnić mu odpowiednią ilość oświetlenia. Listwy LED wpuszczane są łatwe w instalacji, choć wymagają wcześniej przygotowanego frezu bądź otworu montażowego. Taki rodzaj montażu pozwali Ci schować większą część profilu w zabudowie, dyskretnie ukrywając źródło światła w pomieszczeniu. Listwa LED wpuszczana najczęściej wyposażona jest w taśmy LED, które wymagają do podłączenia zewnętrznego zasilacza. Planując montaż profili wpuszczanych, powinniśmy przygotować odpowiednią ilość miejsca montażowego również na zasilacz LED. Wymagany jest on do podłączenia każdej lampy wymagającej prądu o bezpiecznym i niskim napięciu 12V lub 24V. Profile LED wpuszczane doskonale sprawdzają się również w tworzeniu rozbudowanych systemów oświetlenia. Wykorzystując je, z łatwością zbudujesz nie tylko proste linie świetlne, ale także kwadraty lub prostokąty w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Profil LED wpuszczany czarny, biały, srebrny lub inox

Cieszące się coraz większym zainteresowaniem profile wpuszczane LED produkowane są dziś w wielu różnych odcieniach. Wykonane z aluminium listwy występują w dwóch srebrnych kolorach: surowym i anodowanym, a także w kolorze białym, czarnym oraz w odcieniu brązu - inox. Każdy profil LED wpuszczany dostępny w naszym asortymencie wykonany został z aluminium. Jest to niezwykle plastyczny i łatwy w obróbce materiał, który z łatwością dostosujesz do wybranego miejsca montażowego. Profile do taśm LED występują o długości 1 metra lub 2 metrów, a wszystkie z nich będziesz mógł indywidualnie dociąć pod wymiar danego miejsca montażowego. W celu kompletnego montażu każdej listwy będziesz mógł dobrać do niej komplet zaślepek. Zaślepki do profili LED wykonane zostały z tworzywa ABS lub aluminium. Występują w kolorach profili aluminiowych, dlatego doskonale dopasowują się pod odcień danej listwy. Służą one do estetycznego wykończenia montażu profili, a dzięki otworom pozwolą Ci poprowadzić do taśmy LED niezbędne przewody instalacyjne.

Profil aluminiowy LED wpuszczany

Każda listwa LED wpuszczana oferowana w naszym sklepie została wykonana z wysokiej jakości odlewu aluminium. Jest to materiał, który bardzo często występuje razem z oświetleniem LED. Możemy go spotkać w wielu nowoczesnych lampach, gdzie pełni funkcje radiatora odprowadzając ciepło z diod LED. Podobne zastosowanie ma on również w przypadku profili wpuszczanych. Zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła z taśmy LED, czym znacząco wydłuża ich żywotność. Warto wspomnieć również o tym, że profil LED wpuszczany nie tylko zapewnia estetyczny wygląd oświetlenia, ale także chroni źródło światła przed kurzem i pyłem, a samą taśmę przed przypadkowym zerwaniem. Profil aluminiowy LED wpuszczany ze względu na materiał, z którego został wykonany, jest niezwykle trwały. Oświetlenie zbudowane z profili nawet po dłuższym czasie eksploatacji nie straci swoich estetycznych atutów.

Profile do LED wpuszczane - dostępne modele i akcesoria

Coraz więcej dostępnych modeli profili wpuszczanych sprawiło, że spotykamy je coraz częściej w nowoczesnych projektach wnętrz. Najczęściej wybierane profile do LED wpuszczane na naszym rynku to modele marki Lumines, występujące w wielu wariantach, długościach i odcieniach. W naszym sklepie internetowym w ciągłej sprzedaży oferujemy:

Profil LED wpuszczany wąski i meblowy:

  • typ B - najczęściej stosowany profil LED wpuszczany meblowy o wymiarach 16x8,3 mm
  • typ G - głęboki profil wpuszczany w wymiarze 17x17 mm
  • typ Z - płytki profil 16x7 mm najczęściej stosowany w cienkich płytach meblowych

Profil LED szeroki wpuszczany:

  • inSileda - profil wpuszczany na dwie taśmy LED w wymiarze 25x18,1 mm
  • inDileda - wyższa listwa LED wpuszczana o wymiarach 25x26,1 mm
  • Inso - szeroki profil LED wpuszczany 43x30 mm, w których zamontujesz trzy taśmy LED

Wszystkie profile LED wpuszczane dostępne w naszym asortymencie występują z kompletem niezbędnych akcesoriów montażowych i różnych modeli kloszy. Do każdej listwy oferujemy zaślepki końcowe oraz w przypadku szerokich profili sprężyny montażowe. Dedykowane klosze występują w długościach profili i występują w czterech odcieniach: mlecznym, mrożonym, przezroczystym i czarnym.