Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Profil do taśmy LED

Profil do taśm LED

Listwy do taśm LED, które znajdą Państwo w naszej ofercie, posłużą nam do instalacji jednej, dwóch, trzech, a nawet sześciu pasków LED równocześnie. Ponadto w sprzedaży posiadamy profil LED wpuszczany, narożny/kątowy, podłogowy, okrągły oraz szeroki. Taki ogromny wybór pozwala nam na dobranie odpowiedniej listwy do naszych zastosowań, niezależnie czy zamontujemy ją między płytkami, na suficie, czy na ścianie. Nasze profile do listw LED dostępne są w dwóch długościach, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby je odpowiednio dociąć czy połączyć. W przypadku profili architektonicznych mamy do dyspozycji specjalne łączniki montażowe, które pozwolą nam na łączenie naszych listw w linii prostej lub pod kątem. Profile meblowe LED łączymy natomiast, montując kolejne listwy blisko siebie i instalując w nich jeden, długi pasek LED.

Profil aluminiowy LED i akcesoria

Profil do taśmy LED to nie wszystko, co zakupią Państwo w naszej ofercie. W sprzedaży posiadamy także wszystkie dedykowane do nich akcesoria. Do większości listw możemy dobrać:

  • Klosze do profili - służące do rozpraszania światła, które także dodatkowo ochronią naszą taśmę LED
  • Zaślepki - szybkie i proste w montażu, a niezwykle przydatne w momencie wykończenia profilu
  • Stalowe linki - profile możemy również stabilnie zwiesić za pomocą linek dostępnych w różnych długościach
  • Uchwyty - idealny sposób na montaż profilu, bez potrzeby jego przewiercania, czy klejenia.

Profil pod LED - jaki wybrać?

Profile aluminiowe do taśm LED występują w wielu różnych wersjach, dzięki czemu każdy z naszych klientów jest w stanie dopasować listwę, do swoich indywidualnych zastosowań. Najpopularniejsze profile LED to te meblowe. Są to zazwyczaj proste listwy, które bez problemu zamontujemy pod szafką czy półką. Następnie mamy profile nawierzchniowe, które są propozycją dla klientów, którzy potrzebują zamontować taśmę LED natynkowo, bez potrzeby jej chowania we wcześniej przygotowanym otworze. Jeśli jednak zdecydujemy się na listwę wpuszczaną w sufit, karton-gips lub ścianę, nasz wybór powinien paść na profil LED podtynkowy. Listwy aluminiowe LED z powodzeniem mogą posłużyć do tworzenia różnego rodzaju lamp. Profil LED szeroki stanowi jedną z największych dostępnych listw, w których zamontujemy nawet kilka taśm LED równolegle. Taka propozycja pozwala nam na tworzenie z taśm LED nie tylko dekoracyjnego oświetlenia, ale również pełnowartościowych lamp świetlnych, według naszego własnego i indywidualnego projektu.

Listwy aluminiowe LED

Profil aluminiowy LED stanowi obecnie niezbędne akcesorium przeznaczone do montażu taśm LED. Każda tego typu instalacja oświetleniowa potrzebuje odpowiedniej powierzchni montażowej, do prawidłowego i bezawaryjnego działania naszych pasków świetlnych. Decydując się na tego rodzaju oświetlenie, powinniśmy zacząć nasze zakupy od wyboru odpowiedniego źródła światła. Następnie w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zasilacze Ledowe, które będą niezbędne do podłączenia taśmy LED. Kolejną naszą propozycją jest sterownik LED, który pozwoli znacznie zwiększyć możliwości naszego oświetlenia, ale także umożliwi swobodną kontrolę nad jego mocą świetlną, ale także barwą. Kończąc nasze zakupy pasków LED, nie możemy zapomnieć o listwie montażowej. To właśnie profil aluminiowy LED obok odpowiedniego paska, zasilacza i sterownika, pozwoli nam stanowczo wydłużyć żywotność naszego oświetlenia, a także zwiększy jego możliwości. Jeśli mają Państwo problem z wyborem odpowiedniego zestawu LED, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.