Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet zewnętrzny solarny

Kinkiet solarny - dlaczego warto?

Kinkiety solarne zewnętrzne to energooszczędna inwestycja przede wszystkim dlatego, że wytwarzana przez nie energia jest zupełnie darmowa, czyli w skrócie płacimy mniejsze rachunki za prąd. Zastosowana technologia LED wydłuża żywotność każdego kinkietu solarnego, a także pozwala mu pracować znacznie dłużej na jednym ładowaniu. Kinkiety zewnętrzne solarne są elementem zarówno dekoracyjnym, jak i praktycznym oraz funkcjonalnym. Czas ich działania wynosi około 9 godzin. Prowadzenie kabli i przewodów przestaje być dla nas problem - przy użyciu technologii solarnej są one po prostu zbędne. To sprawia, że możemy montować je w naprawdę trudno dostępnych miejscach. Kinkiet solarny zewnętrzny najczęściej wyposażony jest w czujnik ruchu lub zmierzchu, przez co włącza się samoczynnie po zapadnięciu zmroku lub wykryciu ruchu.

Lampy solarne zewnętrzne ścienne

Kinkiety ścienne solarne oferują nam dużo więcej możliwości oświetlenia naszego budynku. Ich głównym atutem jest brak okablowania, za czym idzie możliwość zamontowania ich w miejscach, w których tylko chcemy. Ich instalacja nie narusza też ścian i nie niszczy tynków, dzięki temu, że nie musimy prowadzić do nich przewodów instalacyjnych. Po prostu montujemy lampę i po kłopocie. Musimy tylko pamiętać, by miała ona kilkugodzinny dostęp do światła dziennego, tak by spokojnie zdążyła się naładować. Kinkiety solarne zewnętrzne wykonane są z różnych materiałów i powinniśmy wziąć to pod uwagę przy ich wyborze w zależności od miejsca, w którym będą montowane. Darmo doszukiwać się w nich wad. Przodują wśród innych produktów dzięki ekologii, oszczędności i funkcjonalności.

Kinkiet solarny LED

Kinkiet zewnętrzny solarny to idealny wybór do oświetlenia dla naszego domu. Można nawet uciec do stwierdzenia, że jest to wynalazek na miarę naszych czasów. Niby tak prosty i banalny, a jednak pożądany i funkcjonalny. Kinkiet solarny LED dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii jest zdecydowanie sprzymierzeńcem współczesnego eko świata. Daje nam możliwość życia w zgodzie z naturą, oszczędzania zarówno energii, jak i pieniędzy w portfelu oraz ogromną satysfakcję z efektów zabawy światłem. Kinkiet zewnętrzny solarny to najlepszy wybór dla każdego, komu nie jest obojętny los naszej planety oraz dla tych, którzy marzą o tym by ich dom i ogród miał szansę wyróżniać się i dawać tym samym niespotykaną radość i dumę.