Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Taśmy LED 24V

Taśma LED 24V - barwy światła białego

Taśmy Ledowe 24V podobnie jak inne rodzaje taśm LED dostępne są w różnych barwach światła białego. Najpopularniejsze z nich to:

  • Taśma LED 24V biała ciepła - najpopularniejszy kolor oświetlenia LED. Ciepłe białe światła mogą naprawdę dodać nastroju wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się je umieścić. Ten pomarańczowo-żółty odcień będzie idealnym dodatkiem do każdego przytulnego i ciepłego otoczenia. Idealny do wszelkich pomieszczeń ogólnodostępnych i przytulnych.
  • Taśmy LED 24V w barwie zimnej - wytwarzające chłodniejsze i wyraźniejsze białe światło. Te paski LED 24V są powszechnie stosowane w miejscach, którymi naprawdę chcesz się pochwalić. Wyraźniejszy, lodowaty niebieski kolor naprawdę rozjaśnia elementy aranżacji i pozwala je wyróżnić na tle pozostałej ekspozycji. Idealny do kuchni i łazienek.
  • Taśmy Ledowe 24V w barwie neutralnej, czyli kolejna opcja, jaką możesz wybrać z naszej kolekcji. Wyborem naszych klientów są często diody LED o barwie ciepłej i białej zimnej. Paski Ledowe 24V w barwie neutralnej coraz szybciej jednak zyskują swoją popularność. Jest to czyste białe światło, które znajduje się pomiędzy barwą zimną i ciepłą.

Więcej na temat barw światła dowiesz się na naszym blogu „Barwa światła - jaką wybrać?

Paski Ledowe 24V

Gdy już zdecydujesz się na barwę światła, jaką będę emitować Twoje taśmy LED 24V, będziesz mógł również skorzystać z wielu innych funkcji, jakie daje nam nowoczesne oświetlenie LED. Dostępne są:

  • Taśmy LED 24V wodoodporne - taśma LED IP65 oznacza, że ​diody LED paska zostały zalane bezbarwnym silikonem. Jest to połączenie, które zapewnia szczelność taśmie LED i pozwala na jej zastosowanie w łazienkach, czy w instalacjach zewnętrznych.

Jeśli chcesz nieco więcej, zróżnicowania kolorów w swojej konfiguracji LED bardzo interesującą propozycją dla Ciebie będą paski LED 24V z możliwością zmiany koloru świecenia. Taśma LED RGB, czy taśma LED RGBW, pozwala nam na wybór dowolnego koloru z palety barw RGB, a także światła białego. Taka konfiguracja razem z napięciem 24V pozwala nam stworzyć długie instalacje oświetleniowe z możliwością dowolnego wyboru barwy ich światła. Będąc w stanie wytrzymać większe napięcie, taśmy LED 24V będzie można zastosować w znacznie większej długości, ale także wytwarzać większą różnorodność kolorów.

Paski LED 24V

Paski Ledowe 24V są proste w montażu i instalacji. Każda rolka taśmy LED 24V została wyposażona w dwustronną taśmę klejącą, która umożliwia jej przyklejenie praktycznie w każdym miejscu. Taśma LED 24V wyposażona jest również w okablowanie (na początku i końcu rolki), które umożliwia jej szybkie i sprawne podłączenie do zasilacza, czy sterownika. Taka konfiguracja sprawia, że wybierając taśmy LED 24V, możesz zaoszczędzić dodatkowy czas na lutowaniu, a także z całym procesem podłączenia poradzi sobie każdy początkujący laik w dziedzinie oświetlenia LED. Taśmy Ledowe 24V oferowane w naszym sklepie internetowym to produkty w wersji profesjonalnej, które charakteryzują się zastosowaniem grubszego podkładu PCB, a także wyselekcjonowanych diod LED. W asortymencie mamy również komplet akcesoriów montażowych takich jak zasilacze, kontrolery, złącza, czy profile, które pozwolą Ci zainstalować Twoje oświetlenie w taki sposób, w jaki tylko będziesz chciał.