Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Zasilacz LED Slim

Zasilacz Ultra Slim w wąskiej obudowie

Ograniczona przestrzeń montażowa do podłączenia oświetlenia LED wymaga zastosowania komponentów instalacyjnych o niewielkich wymiarach. Zasilacz LED Slim to kompaktowa alternatywa dla standardowych zasilaczy. Jego małe gabaryty są ogromnym atutem w każdej instalacji oświetleniowej, która nie przewidziała zbyt wiele przestrzeni dla zewnętrznego zasilacza. Każdy zasilacz LED Ultra Slim dostępny w naszej ofercie został wyposażony w bardzo smukłą i wąską obudowę, przez co bez problemu zmieści się w każdym otworze montażowym. Jest to idealne rozwiązanie, wszędzie tam, gdzie ilość miejsca jest mocno ograniczona. Zasilacze LED Slim z obu stron posiadają wyprowadzone przewody instalacyjne, dzięki czemu ich podłączenie jest niezwykle proste i intuicyjne, nawet w trudno dostępnych miejscach. Uniwersalność i wysoka wydajność zasilaczy Ultra Slim sprawia, że idealnie nadają się do zastosowań zarówno w małych, domowych projektach, jak i rozbudowanych instalacjach komercyjnych.

Zasilacz 12V i 24V Slim

Zasilacz LED Slim oferują użytkownikom elastyczność w dopasowaniu odpowiedniego źródła zasilania do specyficznych wymagań nowoczesnych systemów oświetleniowych. Jest to zasilacz impulsowy o kompaktowej obudowie, zapewniający stabilne źródło zasilania zarówno dla krótkich odcinków taśmy LED, jak i rozbudowanych instalacji. W LEDstyl oferujemy zasilacze Ultra Slim o napięciu wyjściowym 12V i 24V. Zasilacz 12V Slim doskonale sprawdza się w przypadku krótkich instalacji, w których całkowita długość taśmy LED nie przekracza 5 metrów. Dla bardziej rozbudowanych projektów zalecamy zasilacze LED 24V, które pozwalają ograniczyć spadki napięcia występujące na samym pasku i długich przewodach przyłączeniowych.

​Zasilacze LED Slim z powodzeniem mogą być stosowane w wielu aplikacjach, od domowych instalacji oświetleniowych po komercyjne i przemysłowe projekty. Ich wszechstronność czyni je idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy poszukują nie tylko wysokiej funkcjonalności, ale również estetyki. Zasilacz 12V i 24V Slim, dzięki swojej cienkiej konstrukcji, jest szczególnie przydatny w miejscach, gdzie standardowe rozwiązania zasilające są zbyt masywne lub nieestetyczne. To sprawia, że z łatwością znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie każdy detal ma znaczenie dla końcowego efektu wizualnego.