Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet zewnętrzny nowoczesny

Nowoczesne kinkiety zewnętrzne - jakie wybrać?

Przede wszystkim musimy tutaj odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie mamy zamiar zamontować nowoczesny kinkiet zewnętrzny i jakiego oświetlenia od niego wymagamy? Czegoś innego oczekujemy od oświetlenia przy drzwiach wejściowych, zejściu do piwnicy czy wejściu na strych, a czegoś innego, jeśli montujemy kinkiet na tarasie, przy basenie lub w ogrodzie. Musimy określić czy potrzebujemy mocnego doświetlenia danego terenu, czy nasz nowy kinkiet zewnętrzny nowoczesny ma pełnić funkcję ozdobną. Ważne jest też zwrócenie uwagi na wytrzymałość produktu. Ten rodzaj oświetlenia jest narażony na przeróżne warunki pogodowe i dlatego każdy w wybranych kinkietów powinien posiadać podwyższoną klasę szczelności IP minimum 44. Pierwsza cyfra oznacza ochronę przed ciałami obcymi, a druga ochronę przed wilgocią.

Nowoczesny kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Nowoczesne kinkiety zewnętrzne z czujnikami ruchu to idealny wybór jako oświetlenie ścieżki w ogrodzie, drzwi wejściowych czy bramy wjazdowej do garażu. Ten rodzaj nowoczesnych kinkietów stanowi obecnie najbardziej energooszczędne rozwiązanie na rynku. Decydując się na nowoczesny kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu lub zmierzchu nie musimy martwić się, czy przed podróżą nie zostawiliśmy zapalonego światła. W przypadku kiedy potrzebujemy oświetlenia działającego przez dłuższą chwilę, bardzo wygodnym rozwiązaniem będą nowoczesne kinkiety zewnętrzne z możliwością przełączenia z trybu działania z czujnikiem ruchu na tryb światła stałego. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem zmierzchu załącza się dopiero wtedy, gdy na dworze zapada już szarówka. Dostępne w naszym asortymencie nowoczesne kinkiety zewnętrzne świetnie sprawdzą się do oświetlenia ścieżek w naszym ogrodzie, podświetlenia ozdobnych krzewów, oraz sprawią, że otoczenie domu stanie się naprawdę urokliwym miejscem.

Nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED

Wybierając nowoczesne kinkiety zewnętrzne, będziemy mogli użyć w nich żarówek tradycyjnych, jak i ledowych. Dlaczego żarówki tradycyjne odchodzą już powoli w zapomnienie, wypierane przez oświetlenie LED? Oto kilka ważnych wskazówek pomagających dokonać właściwego wyboru:

  • Nowoczesne kinkiety zewnętrzne LED zużywają dużo mniej energii elektrycznej
  • Produkty wykonane w noczoesnej technologii wykazują odporność na cykliczność pracy - nie straszne im częste wyłączanie i włączanie
  • Każdy kinkiet zewnętrzny nowoczesny wyposażony w żarówkę LED ma wydłużony okres eksploatacji

Ponadto światło LED ma większe możliwości sterowania, a także zabawy kolorem, jasnością czy jego nasyceniem. Decydując się na kinkiety zewnętrzne nowoczesne, będziesz w stanie zbudować niesamowity nastrój i sprawisz, że otoczenie Twojego domu nabierze blasku, głębi i tajemniczości.