Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Szynoprzewody magnetyczne

System magnetyczny - oświetlenie

Największą zaletą, jaką mogą zaoferować naszym klientom szynoprzewody magnetyczne, jest ich dowolność w kwestii montażu, a także umieszczenia opraw na całej długości toru. Oświetlenie szynowe magnetyczne występuje w wersji natynkowej i podtynkowej. Szynoprzewody natynkowe przeznaczone są do montażu na suficie, natomiast wersję podtynkową będzie w stanie zainstalować we wcześniej przygotowanym otworze montażowym. Dodatkowo szynoprzewody magnetyczne podtynkowe, będziemy mogli ukryć pod gipsem, dzięki czemu stworzą bardzo estetyczną i elegancką całość. Każdy szynoprzewód magnetyczny wewnątrz ma umieszczony stalowy płaskownik, do którego przyczepiają się adaptery magnetyczne umieszczone w lampach. Takie rozwiązanie sprawia, że cały system magnetyczny i jego lampy są szybkie i proste w instalacji. Całe mocowanie i odłączenie lampy polega na ich wciśnięciu lub wypięciu z szyny. Zrobimy to bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi.

Oświetlenie szynowe magnetyczne

Szynoprzewody magnetyczne to stylowa i elegancka propozycja do oświetlenia każdego rodzaju wnętrza. Lampy wyposażone w magnesy umożliwiają bardzo szybkie podłączenie, odłączenie, a także przesuwanie opraw wzdłuż szynoprzewodu. Taka konstrukcja sprawia, oświetlenie szynowe magnetyczne oferuje ogromną swobodę w aranżacji i umożliwią jej dowolną zmianę w każdym momencie. Szynoprzewody magnetyczne zasilane prądem o bezpiecznym napięciu 48V są niezwykle elastyczne i umożliwiają tworzenie wielu różnych aranżacji świetlnych. Bez problemu będziemy w stanie zamocować je na suficie, jak i ścianie. Sklep internetowy LEDstyl.pl oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania oraz całą gamę produktów przeznaczonych do tworzenia nowoczesnych systemów oświetlenia magnetycznego. W sprzedaży mamy szynoprzewody magnetyczne w wersji natynkowej i podtynkowej, mamy również do nich zasilacze zewnętrzne, oraz te wpinane wewnątrz toru. Do systemu oświetlenia magnetycznego zaliczają się także reflektory, lampy wiszące i linie świetlne w postaci opraw diodowych lub mlecznych.

Szyna magnetyczna podtynkowa, natynkowa lub karton-gips

Szyny magnetyczne dzielimy ze względu na kolor, długość, a także rodzaj montażu. Szyna magnetyczna to aluminiowy tor zasilany prądem o niskim napięciu 48V DC i przeznaczony do montażu nowoczesnego oświetlenia. Lampy magnetyczne zamocowane w szynie trzymają się toru za pomocą magnesów i możemy je dowolnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu. Szyna magnetyczna występują w trzech podstawowych długościach: 1m, 1,5m lub 2 metrów. Każdą z nich możemy łączyć w linii prostej lub pod kątem prostym na suficie, lub ścianie. Do łączenia szyn magnetycznych przeznaczone są dedykowane łączniki mechaniczne i prądowe. W zależności od wybranego modelu szynoprzewodu będziemy mogli zamontować go natynkowo, a także zwiesić na linkach montażowych, zamocować w suficie karton-gips lub zainstalować podtynkowo. Szyny magnetyczne dostępne są obecnie w kolorze białym lub czarnym, a do każdej z nich możemy wybrać odpowiednie wersje kolorystyczne lamp i akcesoriów montażowych.

Szyny magnetyczne jednofazowe i trófazowe

Szynoprzewody magnetyczne tworzą nowoczesny system oświetlenia, który jest bardzo chętnie wybierany we współczesnych aranżacjach. Oświetlenie magnetyczne to złożony układ, który składa się z lamp, szyn oraz niezbędnych akcesoriów montażowych i instalacyjnych. Pełna swoboda w konfiguracji oraz możliwość wyboru wielu rodzajów lamp sprawia, że ten rodzaj oświetlenia będziesz w stanie indywidualnie dopasować do istniejącej aranżacji. Szyna magnetyczna występuje w wersji jednofazowej lub trójfazowej. Lampy magnetyczne jednofazowe tworzą podstawowy system, w którym wszystkie oprawy zamontowane na danym szynoprzewodzie możemy jednocześnie włączyć lub wyłączyć. Obecnie nowością na rynku są szynoprzewody magnetyczne trójfazowe, które pozwolą Ci na podział lamp zamontowanych na jednej szynie, aż na 3 indywidualnie sterowane sekcje. Każda z tych sekcji to oddzielna grupa lamp, która w zależności od podłączonej fazy ma oznaczenie A, B lub C. Ten rodzaj systemu ma również swój model szyn magnetycznych, który dostępny jest w wersji podtynkowej i karton-gips.