Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Oprawa rastrowa

Oprawa rastrowa LED

Lampa rastrowa LED to oprawa przystosowana do źródeł światła wykonanych w nowoczesnej technologii. Oprawy rastrowe LED cały czas cieszą się ogromną popularnością w różnego rodzaju wnętrzach. W zależności od wersji przystosowane są do montażu natynkowego, podtynkowego lub jako zwisy, a ich konstrukcja doskonale sprawdza się w każdej instalacji wewnętrznej. Oprawy rastrowe zostały wykonane w trwałych materiałów wysokiej jakości, przez co są gwarancją nienagannego wyglądu i bezawaryjnej pracy przez cały okres eksploatacji. Dzięki temu, że lampa rastrowa LED nie ma sobie zbyt skomplikowanej elektroniki, jest prosta w obsłudze. Nawet po dłuższym okresie pracy, wymienimy w niej jedynie co najwyżej źródła światła lub same gniazda.

Lampa rastrowa LED

Oprawa rastrowa LED dostępna w naszym asortymencie przeznaczona jest do świetlówek LED zasilanych prądem o napięciu 230V. Oznacza to, że podczas jej instalacji nie będziemy potrzebować żadnych dodatkowych akcesoriów przyłączeniowych. W zestawie otrzymamy komplet montażowy, który doskonale sprawdzi się do montażu oprawy. Wszystkie lampy rastrowe są przystosowane przede wszystkim do montażu na suficie. Najpopularniejsza jej wersja to oczywiście oprawa rastrowa podtynkowa, którą zamocujemy w sufitach typu Armstrong lub w sufitach podwieszanych, we wcześniej przygotowanym otworze. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także oprawa rastrowa natynkowa. Zamontujemy ją praktycznie w każdym miejscu, przy użyciu wkrętów montażowych.

Oprawy rastrowe

Oświetlenie rastrowe wyposażone w tradycyjne świetlówki fluorescencyjne jest obecnie całkowicie nieopłacalne. Tradycyjne źródła światła pobierały znacznie więcej energii, a ich żywotność była zdecydowanie krótsza. Dziś warto zainwestować w lampy rastrowe LED, które pobierają nawet dwa razy mniej energii, nie tracąc przy tym na swoich wartościach świetlnych. Oprawa rastrowa LED jest również znacznie zdrowsza dla naszych oczu, a także cicha podczas pracy. Lampy rastrowe LED nie zgrzytają podczas pracy jak tradycyjne świetlówki, a ich światło nie zaczyna po pewnym czasie migotać. Tak wiele zalet sprawia, że dziś oświetlenie rastrowe powinniśmy wybierać wyłącznie w wersji ze świetlówkami LED. Oczywiście nie musimy przerabiać już dawno zużytych istniejących opraw. W naszym sklepie znajdziesz oprawy rastrowe w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki czemu przeróbka starych stanie się całkowicie nieopłacalna.

Oprawa rastrowa natynkowa

Lampa rastrowa natynkowa to uniwersalna oprawa, którą zamontujemy praktycznie w każdym miejscu na naszym suficie. W zależności od wybranego modelu zainstalujemy w niej świetlówki LED 60 cm lub świetlówki LED 120 cm. W tym pierwszym przypadku będziemy mieć do dyspozycji oprawy rastrowe 60x60, najczęściej wyposażone w 3 lub 4 świetlówki. W przypadku w wersji 30x120 nasza lampa najczęściej jest przystosowana do 2 tub ledowych. Oprawa rastrowa natynkowa może zostać zamontowana bezpośrednio do sufitu lub zwieszona na dedykowanych linkach. Bez różnicy, na którą wersję montażu ostatecznie się zdecydujemy, lampy rastrowe stanowią ponadczasowe oprawy świetlne, które doskonale sprawdzi się jako oświetlenie powierzchni użytkowej reprezentatywnych wnętrz.