Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Świetlówki LED

Świetlówki LED T5 i T8

Świetlówka Ledowa o oznaczeniu T5 i T8 to obecnie najpopularniejsze modele dostępne na rynku. Świetlówki LED o oznaczeniu T8 to zamiennik tradycyjnej świetlówki, którą podłączamy do gniazda G13. Występują one w 4 wymiarach (60 cm, 90 cm, 120 cm, 150 cm). Świetlówki LED 60 i 120 cm to najczęściej stosowane modele, dzięki czemu są one dostępne w najniższych cenach. Świetlówka liniowa LED T5 jest natomiast zamiennikiem tradycyjnej lampy o tym samym oznaczeniu i średnicy 16 mm. Są one dostępne w wymiarach: 55 cm, 85 cm i 115 cm. Zostały one wyposażone we wbudowany układ zasilający 230V, dzięki czemu możemy podłączyć je praktycznie do każdej oprawy.

Jarzeniówka Ledowa

Świetlówka Ledowa może być zasilana jednostronnie lub dwustronnie. Dziś najczęściej spotykamy te, do których zasilanie będziemy podłączać z jednej strony. Są to produkty, które wymagają oprawy z jednym gniazdem, do którego podłączymy przewód fazowy i neutralny, a drugie będzie służyło wyłącznie za uchwyt. W przypadku świetlówek dwustronnie zasilanych, przewód fazowy podłączaliśmy z jednej strony, natomiast neutralny z drugiej. W naszej ofercie znajdą Państwo również świetlówki LED ze zintegrowaną obudową. . Są to gotowe lampy, które wystarczy podłączyć do prądu, aby zaczęły swoją pracę. Jest, to bardzo praktyczne rozwiązanie, które dzięki swoim uniwersalnym wymiarom znajdzie zastosowanie w oświetleniu meblowym, jak i bardziej przemysłowy. Więcej na temat instalacji świetlówki LED dowiedzą się Państwo z naszego artykułu „Świetlówka LED – podłączenie i instalacja".

Świetlówka liniowa LED

Świetlówki LED stanowią produkty ekonomiczne i ekologiczne. Nie zawierają rtęci, czy innych szkodliwych substancji, a także w trosce o ekologię ograniczono ich emisję dwutlenku węgla o aż 80%.względem tradycyjnych źródeł światła. Świetlówka Ledowa jest bezpośrednim zamiennikiem tradycyjnej świetlówki liniowej, którą tak często stosowaliśmy jako oświetlenie garażu, warsztatu, czy piwnic. Dzisiaj są one najchętniej wykorzystywane jako świetlówki liniowe i charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną, energooszczędnością oraz niską emisją ciepła. Świetlówki LED możemy spotkać jako oświetlenie obiektów publicznych, czy pomieszczeń prywatnych. Są w pełni bezpieczne, a także znacznie zdrowsze dla naszych oczu od tradycyjnych świetlówek liniowych.