Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Moduły LED

Moduł LED 12V

Moduły LED, które znajdziecie w sklepie LEDstyl to produkty firmy GOQ Samsung, ale również marki innych cenionych na rynku producentów. Nasze moduły LED można zakupić poprzez nasz sklep internetowy, lub stacjonarnie w Łodzi. Obsługujemy klientów detalicznych oraz hurtowych. Najczęściej w naszej ofercie wykorzystywany jest moduł LED 12V. Jest to uniwersalne i wytrzymałe źródło światła, jednak pamiętać o jego odpowiednim zasilaniu. Do pracy z modułami LED powinniśmy wykorzystywać wyłącznie zasilacze Led o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Zapewni to trwałą i bezproblemową pracę układu LED przez długi czas. Jeśli chcesz sprawdzić jaki zasilacz LED wybrać do swojej instalacji, zapraszamy naszego bloga.

Moduł LED Samsung

Moduły LED Samsung to sprawdzony produkt na rynku oświetleniowych, charakteryzujący się aż 5-letnią gwarancją producenta. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny wybór stylów i rozmiarów, od pojedynczych do poczwórnych bloków, w jakie wyposażone zostały moduły LED. Mamy również szeroki asortyment kolorów do wyboru, w tym ciepłą i zimną biel, a także czerwony, zielony i niebieski, więc z pewnością w naszej ofercie znajdziesz moduły LED, które doskonale sprawdzą się do Twoich indywidualnych celów. Dodatkowo wszystkie nasze moduły LED są w pełni ściemniane, dzięki czemu możesz uzyskać pożądany wygląd po zaledwie jednym naciśnięciu przycisku. Pełną kontrolę nad swoim oświetleniem uzyskasz, wykorzystując odpowiedni do nich ściemniacz LED.

Moduł LED RGB

Moduły LED kolorowe to odpowiedź na współczesne zapotrzebowanie rynku. Są to produkty, które umożliwiają emisję dowolnego koloru z palety barw RGB. Jeśli jesteś niezdecydowany i nie wiesz, który kolor barwy światła jest dla Ciebie najlepszy, to wtedy najlepszym rozwiązaniem jest właśnie moduł LED RGB. Do jego pracy potrzebny będzie oczywiście odpowiedni sterownik LED. Moduł LED RGB, jak i inne moduły LED możemy podłączyć do jednego sterownika, ale nie więcej niż 50 sztuk. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dla tej ilości zachowamy jednolitą barwę i stabilne napięcie. Pamiętajmy również, aby do naszej instalacji wybrać odpowiedni sterownik RGB. Modułami LED możemy sterować, wykorzystując pilot, sterownik naścienny, czy poprzez aplikację na telefon.