Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa liniowa podtynkowa

Lampy liniowe wpuszczane

Lampa liniowa podtynkowa ma jednak szereg atutów w porównaniu do tradycyjnych opraw wyposażonych w świetlówki liniowe. Oprawa liniowa LED wpuszczana wyposażona jest w zintegrowane źródło światła o wysokiej wydajności, która podczas pracy zużywa znacznie mniej energii. Lampy liniowe wpuszczane o dwa razy mniejszej mocy niż podwójny oprawy świetlówkowa, są w stanie wygenerować strumień świetlny o podobnej jasności. Jest to oszczędność energii sięgająca nawet 50%. Każda oprawa liniowa LED wpuszczana dostępna w naszym asortymencie została wykonana z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości nawet o najdrobniejsze detale. Wykorzystując do tego sprawdzoną elektronikę i bezawaryjne źródło LED nasze lampy stanowią trwałe i energooszczędne rozwiązanie oświetleniowe. Polecamy je w szczególności jako główne źródło światła o wszechstronnym i uniwersalnym zastosowaniu.

Oświetlenie liniowe wpuszczane

Oprawa liniowa LED wpuszczana to uniwersalne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w domowych i biurowych wnętrzach. Lampy liniowe wpuszczane to obecnie bardzo chętnie wybierane oprawy oświetleniowe, które imponują swoim wyglądem, ale również walorami świetlnymi. Dostępne są w różnych długościach, mocach i barwach światła, dzięki czemu każdy z naszych klientów doskonale wpasuje je do własnej i indywidualnej aranżacji. Oświetlenie liniowe wpuszczane w sufit montujemy podobnie jak inne lampy podtynkowe przy pomocy sprężynek montażowych. Przed ich instalacją należy zadbać o odpowiedni otwór montażowy oraz na przygotowanie przestrzeni montażowej pod sufitem do zamieszczenia zewnętrznego zasilacza.

Oprawa liniowa LED wpuszczana

Lampy liniowe podtynkowe to atrakcyjna alternatywa dla standardowych kwadratowych lub okrągłych opraw wpuszczany. Przeznaczone są do zasilania napięciem sieciowym 230V poprzez dołączony zewnętrzny zasilacz. Oświetlenie liniowe wpuszczane dostępne jest w kolorze białym, czarnym lub srebrnym, a same lampy występują w opcji z mlecznym bądź mrożonym kloszem, a także z soczewkami przeznaczonymi do punktowego oświetlenia wnętrz. Dostępne w różnych długościach od zaledwie kilkucentymetrowych opraw, po długie 120 cm lampy bez problemu wpasują się do każdego rodzaju wnętrza naszego domu czy biura. Lampa liniowa podtynkowa najczęściej montowana jest w sufitach G/K, a dzięki swojej niepowtarzalnej stylistyce i funkcjonalności jest chętnie wybierana jako oświetlenie nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych lub komercyjnych.