Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sterownik RGB+CCT

Kontroler LED RGB+CCT - wybór pilota i sterownika

Swoboda w wyborze kontrolera do oświetlenia RGB+CCT pozwala na stworzenie funkcjonalnego i komfortowego systemu sterowania oświetleniem. Pilot do LED RGB+CCT pozwoli na zdalne sterowanie oświetleniem bez potrzeby wstawania z kanapy lub przerywania innych aktywności. Wyposażony w przejrzysty interfejs pozwala na szybki dostęp do niezbędnych funkcji jak zmiana kolorów czy regulacja jasności, a także pozwala na wybór jednego z automatycznych trybów świecenia. Sterownik ścienny do LED RGB+CCT to kolejna, która oferuje użytkownikom eleganckie i nowoczesne rozwiązanie do kontrolowania oświetlenia. Zamontowany na ścianie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale również stanowi istotny element dekoracyjny. Sterownik dotykowy RGB+CCT dostępny jest w wersji zasilanej bateryjnie lub 230V. Pierwszy model możemy przymocować w dowolnym miejscu na ścianie, natomiast drugi z powodzeniem zamontujemy w standardowej puszce FI60mm.

Sterownik LED RGB+CCT WiFi

Sterownik LED RGB+CCT z możliwością obsługi za pomocą aplikacji to nowoczesne urządzenie, które pozwala na sterowanie oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu. Sterownik RGB+CCT łącząc się z domową siecią WiFi, umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie, co jest szczególnie przydatne podczas naszej nieobecności w domu. Aplikacje mobilne do sterowania oświetleniem RGB+CCT oferują te same możliwości co standardowe kontrolery, a dodatkowo umożliwiają programowanie harmonogramów, tworzenie scen, czy integracja z innymi urządzeniami inteligentnego domu. To sprawia, że sterownik RGB+CCT Wi-Fi pozwala na pełną automatyzację oświetlenia, a możliwość obsługi zarówno pilotem, jak i aplikacją zapewnia komfortowe sterowanie każdemu użytkownikowi. Dostępne w naszym asortymencie sterowniki RGB+CCT z serii Mi-Light kompatybilne są z aplikacją Tuya Smart, a możliwość sterowania poprzez Wi-Fi w przypadku modeli z plusem, nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych urządzeń.

Sterownik Mi-Light RGB+CCT - schemat i podłączenie

Sterownik RGB+CCT z serii Mi-Light to urządzenie kontrolujące oświetlenie, które należy zainstalować między zasilaczem, a źródłem światła. Schemat i podłączenie tego rodzaju sterownika jest niezwykle intuicyjne, co sprawia, że jego użytkownicy mogą nawet samodzielnie przeprowadzić jego instalację. Sterownik do taśm LED RGB+CCT wyposażony został w złącza śrubowe, do których z jednej strony podłączamy zasilacz, natomiast z drugiej wielokolorowe źródło światła. Przy instalacji przewodów należy zwrócić szczególną uwagę na ich oznaczenia. Przewody czerwony, zielony i niebieski odpowiadają za wybór kolorów z palety RGB, natomiast biały i żółty za światło zimne oraz ciepłe. Ostatni, czarny kabel stanowi przewód zasilający. Po odpowiednim podłączeniu sterownika do LED RGB+CCT należy pamiętać o przejściu procesu parowania z aplikacją lub kontrolerem. Każde urządzenie sterujące ma indywidualny schemat parowania pilota z odbiornikiem, z którym należy zapoznać się przed pierwszym uruchomieniu urządzenia.