Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Oświetlenie liniowe zewnętrzne

Oświetlenie liniowe LED zewnętrzne i funkcjonalne linie światła

​W praktyce, oświetlenie liniowe zewnętrzne jest nie tylko funkcjonalnym, ale również estetycznym rozwiązaniem. Doskonale sprawdza się do budowy nastrojowego oświetlenia w podłożu lub na ścianach elewacji budynku. Oprawy liniowe zewnętrzne dostępne są w kilku długościach, co pozwoli Ci bez problemu dostosować je do każdego projektu. Dodatkowo występują w kolorze srebrnym, czarnym lub złotym, co umożliwi Ci wpasowanie się w istniejącą już aranżacje. Oprawa liniowa zewnętrzna to lampa do samodzielnego docięcia, a jej sekcje cięcia występują co 1 mm. Decydując się na docięcie lampy, nie utracisz gwarancji, ale należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu odciętego boku silikonem. Długość przewodu wychodzącego z każdej oprawy wynosi 200 cm, co pozwoli Ci na tworzenie rozbudowanych linii oświetleniowych. Wyjście przewodów znajduje się na tylnej części obudowy, a lampy przeznaczone są do zasilania prądem o niskim napięciu 24V DC.

Oświetlenie zewnętrzne liniowe - zastosowanie

Oprawy zewnętrzne liniowe to nie tylko funkcjonalność, ale również estetyka. Można je zastosować do podkreślenia architektonicznych detali budynków, oświetlenia ścieżek ogrodowych czy też jako element dekoracyjny w parkach i na placach. Dzięki różnym opcjom montażu i szerokiej gamie dostępnych kolorów (srebrny, biały, czarny), oprawa liniowa zewnętrzna może być dostosowana do niemal każdego projektu.

Dostępne w naszym asortymencie oprawy liniowe zewnętrzne mają szeroki zakres zastosowań i dodatkowo są łatwe w montażu. Występują one w serii AQU i Garden o długości 1, 2 lub 3 metrów, a każda nasza oprawa ma wysoką klasę szczelności IP68. Dodatkowo ich odpowiednia konstrukcja sprawia, że wytrzymują nacisk aż do 700 kg/cm. To połączenie pozwala na stosowanie opraw w praktycznie każdej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej. Oprawa liniowa zewnętrzna to doskonały wybór do stworzenia w pełni jednolitych linii oświetleniowych w domach, ogrodach, czy na podjazdach i parkingach. Doskonale sprawdza się także do oświetlenia elewacji, czy podkreślenia kostki brukowej.

Oprawa liniowa zewnętrzna - zasilanie i możliwości sterowania

Oprawy liniowe zewnętrzne to najnowsza generacja lamp, która łączy w sobie wszystkie zalety technologii LED w tym możliwość sterowania i regulacji oświetlenia. Zasilane prądem o niskim napięciu 24V wymagają zastosowania zewnętrznego zasilacza o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Pozwala to na podłączenie do nich standardowych ściemniaczy światła (wersja Mono) lub sterowników (modele RGB i RGB+CCT), umożliwiających tworzenie złożonych efektów świetlnych i scenariuszy oświetleniowych. Lampy liniowe zewnętrzne z serii Garden lub AQU mogą być sterowane pilotem, lub smartfonem, a także być podłączone do standardowego włącznika światła.

Oprawa liniowa zewnętrzna to uniwersalna lampa, która doskonale sprawdzi się do budowy systemu oświetlenia liniowego. Może być stosowana zarówno w łazienkach, jak i instalacjach zewnętrznych. Wykonana z odpornego na warunki zewnętrznego aluminium i dodatkowo zabezpieczona żywicą poradzi sobie w każdych warunkach.