Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa uliczna LED

Lampy LED uliczne

Wymieniając oświetlenie uliczne na ekologiczne i energooszczędne lampy uliczne LED, decydujemy się na znacznie wyższą skuteczność świetlną, wysoki współczynnik oddawania barw, brak efektu ściemniania podczas świecenia oraz pełna moc świecenia zaraz po zapaleniu latarni. Lampa uliczna Ledowa to obecnie najczęściej wybierana oprawa oświetlenia drogowego, która charakteryzuje się długą żywotnością, a także znacznie niższym poborem energii w porównaniu do lamp sodowych. Latarnie uliczne LED są dziś dostępne w wielu różnych modelach, a ich ceny są zróżnicowane. Dziś możemy wybierać wśród opraw w wersji ekonomicznej, czyli tych najtańszych w zakupie. Z naszej strony możemy polecić droższe modele z wydłużoną gwarancją, a także znacznie wyższą wydajnością. Lampy uliczne LED o wysokiej skuteczności świetlnej pozwolą nam wyraźnie ograniczyć zużycie energii, co będzie wiązać się z szybkim zwrotem kosztów inwestycji. Lampy Ledowe uliczne to oprawy, których zakup i wymiana zapewni ich użytkownikom szybki zwrot poniesionych kosztów zakupu.

Latarnia uliczna Ledowa

Odpowiednio dobrane oświetlenie uliczne sprawia, że wszyscy uczestnicy ruchu drogowego są znacznie lepiej widoczni w czasie zmroku. Latarnie Ledowe uliczne powinny być nieodłącznym elementem każdej przestrzeni miejskiej, po której poruszają się piesi, czy inni uczestnicy ruchu drogowego. Lampa uliczna LED ze względu na długi okres eksploatacji została wyposażona w trwałe, wydajne i niezawodne źródło światła, które doskonale poradzi sobie przez wiele lat ciągłej pracy. Nie można zapomnieć tutaj również o odpornej na niekorzystne czynniki zewnętrzne obudowie. Lampy uliczne LED ze względu na pracę w warunkach zewnętrznych, a także montaż na wysokości, są narażone na ciągły kontakt z wodą, kurzem, czy innymi szkodliwymi dla elektroniki czynnikami zewnętrznymi. Ze względu na miejsce eksploatacji każda lampa uliczna LED ma klasę szczelności minimum IP65. Oznacza to, że tego rodzaju oprawy są odporne m.in. na strugi wody, pył, czy kurz. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo lampy uliczne pochodzące od sprawdzonych i znanych w branży producentów co jest gwarancją ich długiej oraz bezawaryjnej pracy.

Latarnie Ledowe uliczne

Lampy uliczne sodowe to oświetlenie, które nie spełniało oczekiwań większości użytkowników. Emitowało światło, które było niewystarczające i szkodliwe dla naszych oczu, a ponadto przegrzewając się, bardzo często przerywało swoją pracę w najmniej oczekiwanym momencie. Dziś w dobie coraz szybciej rozwijającej się nowoczesnej technologii bardzo rozsądnym wyborem jest ich wymiana na energooszczędne lampy uliczne LED. Obecnie najczęściej wybierane są latarnie Ledowe uliczne wyposażone w zintegrowane źródło światła, które wyróżniają się wysoką wydajnością i atrakcyjną ceną. Oczywiście możemy zamiast wymiany całej oprawy ulicznej, zdecydować się na zmianę jej źródła światła na żarówkę LED E40 wykonaną w technologii LED. Podobnie jak inne produkty LED jest to trwałe i wydajne źródło światła, które wyróżnia się długą i bezawaryjną pracą. Wybór żarówki do lampy ulicznej ma także ogromną zaletę, jaką jest jej prosta wymiana, w momencie zakończenia eksploatacji obecnie wykorzystywanego źródła światła.