Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampy do pokoju dziecięcego

Lampa sufitowa do pokoju dziecięcego

Lampa wisząca do pokoju dziecięcego z łatwością doda bajkowej scenerii do sypialni najmłodszych niezależnie od tego, czy szukasz lampek do sypialni dziewczynki, chłopca, czy dla najmłodszych dzieci. Dla każdego z tych rodzajów wnętrz przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie, które zachwyci swoim blaskiem i pomoże odpocząć przed snem. Odpowiednie oświetlenie pokoju naszych dzieci nie tylko sprawia, że ​​maluchy czują się bezpieczniej, ale także zapewnia im większe bezpieczeństwo. Odpowiednia konstrukcja oraz staranny projekt sprawiają, że każda oferowana przez nas lampa do pokoju dziecięcego znajdzie swoje zastosowanie w pokoju dla niemowląt, jak i również trochę starszych dzieci.

Lampy sufitowe - oświetlenie do pokoju dziecięcego

Lampa wisząca LED stosowana w pokoju dziecięcym czy pokoju zabaw nie tylko powinna wyróżniać się wyjątkowych kolorem, czy wzorem. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lampkę do pokoju dziecięcego w kształcie gwiazdki, chmurki czy serduszka, zawsze powinniśmy swój zakup zacząć od zwrócenia uwagi na jakość jej światła. Lampy do pokoju dziecięcego wykonane w technologii LED to przede wszystkim energooszczędność, ale również światło, które jest bezpieczne dla wzroku naszych niemowlaków. Dzięki nowoczesnej konstrukcji nie znajdziemy w nich także niebezpiecznych dla każdego człowieka substancji takich jak rtęć.

Lampa wisząca do pokoju dziecięcego

Tradycyjne lampy do pokoju dziecięcego wyposażone w żarówki halogenowe emitują dużo ciepła i często mogą powodować przypadkowe oparzenia palców. W pokojach dziecięcych nie powinniśmy stosować także lamp fluorescencyjnych, które mogą być niebezpieczne ze względu na zawartość rtęci. W rezultacie dziś lampa do pokoju dziecięcego wykonana w technologii jest idealnym wyborem do wnętrza Twojego dziecka. Najważniejsze jej zalety to:

  • Optymalna jakość oświetlenia
  • Brak zawartości rtęci
  • Odporność na ciągłe przełączanie czy zabawę włącznikami światła
  • Energooszczędność ze względu na niski pobór energii produktów wykonanych w technologii LED
  • Długa żywotność pozytywnie wpływa na eksploatacje Twojego oświetlenia bez potrzeby częstych wymian żarówek