Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa hermetyczna LED

Oprawy LED hermetyczne

W naszym asortymencie wszystkie lampy Ledowe hermetyczne zostały wyposażone w wewnętrzny układ zasilający, który umożliwia ich podłączenie bezpośrednio do prądu 230V. Oznacza to, że wybierając oprawy LED hermetyczne w naszym sklepie internetowym, otrzymają Państwo kompletną lampę, którą wystarczy podłączyć do prądu 230V, aby zaczęła swoją długą i bezawaryjną pracę. Razem z każdym produktem otrzymają Państwo komplet akcesoriów montażowych, które umożliwią instalację lampy bezpośrednio do sufitu lub ściany. Lampa hermetyczna LED występuje również w wersji zasilanej prądem o bezpiecznym i niskim napięciu 12V lub 24V. Oprawa hermetyczna 24V najczęściej stosowana jest w kanałach i warsztatach samochodowych, gdzie niskie napięcie uwarunkowane jest bezpieczeństwem pracowników.

Lampy Ledowe hermetyczne

Lampa LED hermetyczna to w pełni szczelna i wodoodporna oprawa, która dzięki wysokiej klasie szczelności i odporności poradzi sobie w każdych warunkach. Odpowiednia obudowa sprawia, że do jej wnętrza nie dostaną się żadne szkodliwe substancje takie jak pył, kurz czy wilgoć, które mogłyby zakłócić pracę elektroniki oświetleniowej. Lampy Ledowe hermetyczne występują w różnych długościach, mocach i barwach światła. Najpopularniejsza oprawa hermetyczna LED to oczywiście ta o długości 120 cm (podobnie jak oprawa świetlówkowa). Do dyspozycji naszych klientów mamy również lampy o długości 60 cm, 90 cm czy najdłuższe 150 cm. Są to odpowiedniki długości dobrze przez wszystkich znanych świetlówek starego typu. Każda z nich została wyposażona w energooszczędne źródło światła LED, dzięki czemu przy niezbyt dużym poborze energii jest w stanie wygenerować solidne ilości światła.

Oprawa Ledowa hermetyczna

Najczęściej wybierana lampa hermetyczna LED to taka, które emituje światło w barwie białej neutralnej. Jest to uniwersalny kolor oświetlenia, który doskonale sprawdza się w miejscach pracy, nie męczy naszego wzroku, a także odpowiednio oddaje naturalne barwy przedmiotów. Oprawy LED hermetyczne występują także białej zimnej barwie i odpowiedzią na potrzeby obiektów, w których wymagana jest temperatura barwy powyżej 6000K. Oprawy LED hermetyczne dzięki coraz szybciej rozwijającej się nowoczesnej technologii można dziś kupić w zbliżonej cenie co oprawy wyposażone w świetlówki. Oprawa Ledowa hermetyczna jest jednak od razu gotowa do pracy zaraz po podłączeniu do prądu, a także dzięki zintegrowanym diodom LED jest w stanie wygenerować znacznie więcej światła niż oprawa wyposażona w dwie świetlówki. Podsumowując, lampy Ledowe hermetyczne są doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia miejsc pracy takich jak magazyny, garaże czy warsztaty. Jeśli są Państwo zainteresowani silnym i energooszczędnym oświetleniem, to właśnie oprawy LED hermetyczne będą najlepszym rozwiązaniem.