Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet zewnętrzny Retro

Kinkiet Retro zewnętrzny - jaki wybrać?

Kinkiety zewnętrzne Retro to lampy stworzone tak, aby wytrzymały różne warunki pogodowe. Nie straszne im mrozy, deszcze ani upały. Wszystkie z nich zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę o wysokiej klasie szczelności. Inne kinkiety zewnętrzne wybierzemy w celu podświetlania schodów do piwnicy, na strych czy garażu, a inne do oświetlenia bezpiecznego przejścia do domu, a jeszcze inne do oświetlenia ogrodu. Kinkiety zewnętrzne Retro dają nam możliwość zabawy światłem, jego kolorem oraz natężeniem. Możemy wśród nich wybrać oświetlenie góra-dół, punktowe lub rozproszone. Niezależnie od tego, czy mam dom w stylu angielskim, czy jest to domek stylizowany na wiejski klimat, czy może elegancki dom z mnogością dekorów i ozdobnych gzymsów możemy być pewni, że odpowiedni kinkiet zewnętrzny Retro podkreśli i uwidoczni każdy jego detal.

Kinkiety zewnętrzne Retro z czujnikiem ruchu

Kinkiety zewnętrzne Retro z czujnikiem ruchu są świetnym wyborem, który pozwoli nam zaoszczędzić sporo energii elektrycznej. Decydując się na kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu nie musimy się martwić tym, czy po wyjściu z domu wyłączyliśmy światło. Wyposażone są w detektor ruchu, najczęściej jest to rodzaj czujnika działającego na podczerwień. Ten typ oświetlenia nie wpływa na wygląd naszego kinkietu Retro i pozwala cieszyć się jego elegancją. Kinkiety zewnętrzne Retro z czujnikami ruchu wyposażone są również w przełączniki, tak by mogły działać w trybie ciągłym, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Innym, podobnym typem lampy jest kinkiet zewnętrzny Retro z czujnikiem zmierzchu. Ten automatycznie włącza się, kiedy zapada już zmrok. Świetnie nada się do całonocnego oświetlenia naszego ogrodu.

Oświetlenie zewnętrzne domu Retro

Lampy ogrodowe i zewnętrzne Retro są w stanie nadać charakter i klimat naszemu domu oraz podkreślić jego atuty. Nasz sklep proponuje szeroki wybór kinkietów zewnętrznych w stylu Retro. Wśród mnogości kształtów i kolorów każdy znajdzie to, co najbardziej pasuje do aranżacji Jego domu i ogrodu. Kinkiet Retro zewnętrzny z łatwością nada styl i przytulny charakter miejscu, do którego będzie się z chęcią wracać, miejscu, w którym będzie chciało się przebywać, odpoczywać i relaksować. Trzeba również wspomnieć, że oprócz funkcji wizualnej kinkiety zewnętrzne Retro nadal są bardzo praktyczne i pozwalają również na solidne oświetlenie, zapewniające bezpieczeństwo w naszym najbliższym otoczeniu.