Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Żarówka E14

Żarówka LED E14 - mały gwint

Wyselekcjonowana lista producentów, których Ledy dystrybuujemy, sprawia, że kupując u nas żarówki E14, masz gwarancję dobrze wydanych pieniędzy. Zakupy w naszym sklepie internetowym są proste i intuicyjne, a na każdym kroku można liczyć na doradztwo i opiekę sprzedażową. W tej chwili na rynku dostępne są różne rodzaje żarówek LED E14 i przekonasz się, że dzięki zastosowaniu najnowszej technologii będą one znacznie wydajniejsze i bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki, które zastępują.

Gwint E14

Żarówka LED z małym gwintem określana jest mianem E14 ze względu na średnicę swojego trzonka (podobnie jak w przypadku żarówki LED E27, czy żarówki LED E40). Żarówki LED E14 mają średnicę gwintu, która wynosi dokładnie 14 mm. Żarówki E14 świeczki i kulki są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach, a także mocach. Są to energooszczędne zamienniki zarówno żarówek żarowych, jak i świetlówek kompaktowych, przy czym żarówki ledowe postrzegane są jako model wydajny i najbardziej energooszczędny. Żarówki LED o oznaczeniu E14 nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, a jedynym wymaganiem jest, aby były w wodoodpornej obudowie w celu ochrony elektryki przed warunkami atmosferycznymi.

Żarówki Ledowe E14

Żarówki LED z gwintem E14 są idealne do małych lamp, czy żyrandoli z dużą ilością źródeł światła. Mogą być używane do głównego oświetlenia, ale także do stworzenia dodatkowego, subtelnego podświetlenia. Żarówki LED E14 bardzo chętnie wybierane są do lamp ozdobnych, w których również chodzi o elegancki wygląd źródła światła. W tym przypadku najchętniej wybierane są żarówki Filament, czyli takie z przezroczystym klosze i diodom przypominającą tradycyjny żarnik węglowy. Zapraszamy do zakupów żarówek E14 w naszym sklepie internetowym i bezpośrednio do naszego punktu stacjonarnego w Łodzi. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy z naszych klientów znajdzie żarówkę E14, która spełni jego indywidualne wymagania i oczekiwania.