Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Oprawa halogenowa szklana

Oprawy halogenowe szklane

Oczka sufitowe szklane to bardzo efektowny styl i design, który obecnie możemy spotkać praktycznie we wszystkich wnętrzach. Oprawy halogenowe szklane bardzo często stanowią efektowne wykończenie naszych mieszkań, hoteli, restauracji, a także biur i innych reprezentatywnych pomieszczeń. Ponadto halogeny sufitowe szklane wyglądają na znacznie droższe, niż są w rzeczywistości. Są elegancko wykończone, a ich cena to obecnie bardzo często nawet mniej niż 10 złotych. Jest to więc jedno z najlepszych rozwiązań, kiedy zależy nam na efektownym oświetleniu, które jesteśmy w stanie zdobyć, nie wydając przy tym zbyt dużych funduszy. Ogromną ich zaletą jest także wymienne źródło światła, które w dowolnej chwili będziemy mogli zmienić, nie ponosząc przy tym dużych kosztów.

Oczka sufitowe szklane

Halogeny sufitowe szklane dostępne są w wersji kwadratowej i okrągłej. Oprawa halogenowa kwadratowa jest doskonałym rozwiązaniem w kanciastych wnętrzach, natomiast oprawa halogenowa okrągła cały czas stanowi najchętniej wybierany rodzaj oczka sufitowego. Halogeny szklane wyróżniają się jednak na tle innych metalowych oczek swoją stylową strukturą. W momencie włączenia światła oczka sufitowe szklane elegancko odbijają światło, nadając mu dodatkowego stylu. Z naszej strony polecamy stosowanie oprawek szklanych w pomieszczeniach z dostępem do światła dziennego. Oprawa halogenowa szklana wyjątkowo prezentuje się zarówno przy zapalonym, jak i zgaszonym świetle. Będzie doskonałym rozwiązaniem jako główne źródło światła, ale halogeny szklane będziemy mogli wykorzystać również do dodatkowego podświetlenia elementów aranżacji lub do ozdoby naszego pomieszczenia.

Oczka halogenowe kryształowe

Halogeny sufitowe szklane to najnowszy trend, który odnajdzie się w praktycznie każdym nowoczesnym wnętrzu. Szklane wykończenie opraw i efektownie rozpływające się światło będzie stylową ozdobą każdego pomieszczenia. Oczka halogenowe kryształowe występują w wielu różnych wykończeniach. W naszym asortymencie znajdą Państwo oprawy halogenowe wykonane z białego, czarnego, srebrnego (lustrzanego), fioletowego, czy bursztynowego szkła. Oczywiście to nie wszystkie kolory dostępne w naszym sklepie, a prócz nich każdy szklany halogen sufitowy może być okrągły, kwadratu bądź w innym nieregularnym kształcie. Oprawy halogenowe szklane różnią się również grubością szkła. Mogą być wykonane z grubej i masywnej bryły, która będzie wyróżniać się na Twoim suficie, ale również dostępne są bardziej subtelne modele, stanowiące dyskretną dekorację.