Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Akcesoria do paneli LED

Uchwyt, zaczep pod panel LED

Klipsy montażowe do paneli LED to dedykowane uchwyty przeznaczone do montażu lamp we wcześniej przygotowanym otworze. Uchwyty do paneli LED są uniwersalne i pasują do każdego modelu lampy. W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne zestawy, zawierające 4 klipsy, które są w pełni wystarczające do instalacji jednej lampy. Uchwyty sprężynowe zapewnią stabilny montaż panelu LED w każdej zabudowie sufitowej typu karton-gips. Ich montaż polega na przykręceniu zaczepów do ramek lampy (w miejscu oryginalnych śrub). Klipsy są sprężynowe, więc podczas montażu idealnie wpasują się w otwór, a także odpowiednio docisną lampę do sufitu. W zestawie wszystkich uchwytów otrzymają Państwo komplet akcesoriów do ich montażu w lampie.

Zawiesia do paneli LED

Linki montażowe do paneli LED to stalowe zawiesia przeznaczone do zwieszenia lampy z sufitu. Zawiesia do paneli LED umożliwia nam podwieszenie panelu bezpośrednio z sufitu przy prostym i niewymagającym większych umiejętności montażu. Linki są regulowane, dzięki czemu wysokośc zwisu będziemy w stanie zawsze dostosować do naszych indywidualnych preferencji. Linki do paneli LED zostały wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu są gwarancją bezpiecznego i trwałego montażu. Mocujemy je do lampy podobnie jak klipsy montażowe w miejscu oryginalnych śrub. W naszym sklepie internetowym zawiesia do paneli LED sprzedawane są w gotowych zestawach (4 linki) przeznaczonych do montażu jednej lampy.

Panel LED montaż

Akcesoria do paneli LED to popularna kategoria zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych instalatorów. Akcesoria montażowe do paneli LED pozwolą wybrnąć z niejednego problemu lub umożliwią maksymalne wykorzystanie spektrum światła danej lampy LED. Wszystkie akcesoria dostępne w naszym sklepie internetowym przeznaczone są do paneli LED o różnych wymiarach. Bez problemu przy ich użyciu zamontujesz:

Do każdego z tych wymiarów posiadamy dedykowane ramki, natomiast zawiesia i klipsy montażowe są uniwersalne.