Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Zestaw oświetlenia szynowego

Szyna z reflektorami

Zestawy szynoprzewodów są dziś coraz częściej stosowane w nowoczesnych aranżacjach domowych i komercyjnych. Szyna z reflektorami doskonale sprawdza się do oświetlenia sklepów czy galerii, ale również salonu lub kuchni. Dzięki wielu możliwościom regulacji, ale również pełnej swobodzie w kwestii montażu jest niezwykle uniwersalnym i funkcjonalnym rodzajem oświetlenia. Szyny z reflektorami lub lampami wiszącymi pozwalają równomiernie oświetlić całe pomieszczenie. Umożliwiają również dowolną zmianę ilości lamp i ich miejsca montażu na całej długości szyny bez potrzeby większej modernizacji całej instalacji. Obecnie zestawy szynoprzewodów mogą w komplecie posiadać szyny jednofazowe lub trójfazowe. Standardowy system pozwala włączać wszystkie lampy jednocześnie, natomiast szynoprzewód trójfazowy umożliwi Ci podział lamp zamontowanych na jednej szynie, aż na 3 indywidualnie sterowane strefy.

Szynoprzewód zestaw

Zestaw szynoprzewodów to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego z naszych klientów. Szukając sprawdzonego zestawu oświetlenia szynowego, warto zwrócić uwagę na przygotowane przez nas gotowe komplety oświetleniowe. Dla naszych wszystkich klientów przygotowaliśmy zestawy w najczęściej wybieranych konfiguracjach. Zestaw oświetlenia szynowego w naszym sklepie może składać się z różnych długości szyn, a także lamp wiszących bądź reflektorów. Każdy zestaw lamp szynowych dostępny jest również w dwóch najpopularniejszych kolorach: białym i czarnym. W naszym sklepie dostępne są także zestawy Premium, w skład których wchodzą złote i srebrne lampy szynowe. Ponadto każdy zestaw oświetlenia szynowego wyposażony jest w lampy z wymiennym źródłem światła. Oznacza to, że do każdej z nich będziesz mógł wybrać żarówkę LED o odpowiedniej mocy, czy barwie światła.

Zestaw lamp szynowych - co zawiera?

Oświetlenie szynowe zestaw to pełnowartościowy komplet, który został stworzony w ten sposób, aby zawierał wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Decydując się na wybrany zestaw lamp szynowych, otrzymasz od nas nie tylko same reflektory, ale również szynę, oraz komplet elementów niezbędnych do jej montażu. W każdym z naszych zestawów znajdują się także zaślepki, przeznaczone na końce szyn, a także zasilanie 230V, które pozwoli podłączyć szynoprzewód bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Oferowany w naszym sklepie zestaw lamp szynowych to w pełni gotowy komplet, w którym wystarczy zamontować szynę na suficie, podłączyć zasilanie, a następnie zamocować lampy. To wszystkie kroki, które są niezbędne do tego, aby Twój zestaw oświetlenia szynowego znalazł się na suficie w salonie, kuchni czy sypialni.

Listwa z reflektorami czarna

Czarne zestawy z szynoprzewodów to najchętniej wybierane kolorystycznie produkty w naszym sklepie internetowym. Listwa z reflektorami czarna jest stylowa, elegancka i nowoczesna, dzięki czemu stanowi idealny kontrast do białego sufitu i sprawdza się w aranżacji praktycznie każdego wnętrza. Oświetlenie szynowe czarne to najbardziej uniwersalne rozwiązanie charakterystyczne dla nowoczesnych mieszkań, biur, sklepów, czy innych powierzchni komercyjnych. Listwa z reflektorami czarna to kompletny system oświetleniowy, którego każdy element występuje w czarnym jednolitym kolorze.

Listwa z reflektorami biała

Biała szyna z reflektorami LED to szyk i elegancja, na którą coraz częściej decyduje się współczesny klient oświetleniowy. Listwa z reflektorami biała to nowoczesny i gotowy zestaw szynowy przeznaczony do oświetlenia powierzchni domowych oraz komercyjnych. W skład zestawu wchodzi szynoprzewód, lampy oraz komplet akcesoriów montażowych i instalacyjnych oczywiście w białym kolorze. Białe zestawy z szynoprzewodów to ciekawe i designerskie lampy sufitowe, do których sam wybierzesz odpowiedni model żarówki LED. Wszystkie dostępne w naszej ofercie szyny z reflektorami LED to uniwersalne oprawy, do których każdy z naszych klientów wybierze źródło światła odpowiednie do własnych i indywidualnych zastosowań.