Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Żarówka GU10

Żarówki LED GU10

Żarówka halogenowa GU10 jest obecnie najczęściej wykorzystywana w różnych oprawach halogenowych. Doskonale sprawdza się jako zamiennik tradycyjnego halogenu i nadaje się do opraw zarówno z otwartą, jak i zamkniętą obudową. Obecnie halogen GU10 często określana jest jako żarówka idealna, którą zastąpić możemy większość tradycyjnych halogenów, bez potrzeby użycia zewnętrznego zasilacza (halogeny LED pod 12V to żarówki LED MR16). Żarówki GU10 nie grzeją się tak bardzo, jak tradycyjne halogeny, a przy tym są energooszczędną. Dobra żarówka GU10 pobiera nawet o 90% energii mniej od tradycyjnego halogenu.

GU10 halogen

Żarówki GU10 dzięki różnorodnym wersjom doskonale sprawdzą się zarówno dla oświetlenia wewnętrznego, jak i instalacji oświetlenia zewnętrznego, Nasza oferta żarówek LED GU10 obejmuje źródła światła pasujące do każdego stylu oświetlenia i wymagań dotyczących montażu. Żarówki Ledowe GU10, popularne ze względu na energooszczędność i żywotność, stanowią ostateczną długoterminową inwestycję dla wszelkiego rodzaju oświetlenia komercyjnego i domowego, nie wspominając o różnorodności dostępnych barw światła, mocy, czy kątów świecenia.

Żarówka halogenowa GU10

Żarówka z trzonkiem bagnetowym GU10 występuje w mocy od 1W do nawet 10W. Najmocniejsze żarówki LED GU10 mogą obecnie emitować strumień świetlny o sile nawet 1000 lumenów (Jak przeliczyć strumień świetlny, czyli lumeny na waty). Jest to zamiennik tradycyjnej żarówki o mocy aż 70W. Żarówki GU10, dzięki tak dużej rozpiętości mocy świetlnej mogą służyć równie dobrze do oświetlenia głównego, jak i dekoracyjnego. Obecnie możemy je spotkać praktycznie w każdym rodzaju wnętrza, od pomieszczeń domowych, biurowych, aż po komercyjnie. Żarówka GU10 bardzo chętnie wykorzystywana jest również do oświetlenia podbitki, gdzie jednak do jej odpowiedniej pracy wymagana jest oprawa halogenowa zewnętrzna. Takie połączenie sprawia, że jest odpowiednio chroniona przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.