Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Panele LED podtynkowe

Panel LED podtynkowy - jaki wybrać?

Szeroki asortyment paneli LED podtynkowych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego sprawia, że każdy z naszych klientów ma dowolność w wyborze swojej oprawy oświetleniowej. W asortymencie mamy mały panel Ledowy podtynkowy o mocy 3W lub 6W. Są to lampy, które doskonale sprawdzą się jako dodatek do głównego oświetlenia, lub w większej ilości mogą zostać zastosowane jako główne oświetlenie w korytarzach, czy holach. Zamontujemy w małym otworze montażowym o średnicy zbliżonej do tej, który występuje w oprawkach halogenowych. Następną naszą propozycją są mocniejsze panele LED podtynkowe o mocy od 12W do 25W (panele LED 30x30). Są to już większe lampy, które zamontujemy w sufitach podwieszanych, a polecamy je w szczególności jako główne źródło światła. Największy panel LED podtynkowy, który występuje w naszej ofercie w formie kwadratu to panel LED 60x60 natomiast w formie prostokąta panel LED 120x60. Są to lampy o mocy powyżej 40W i stosowane są najczęściej w oświetleniu biurowym, w sufitach typu Armstrong.

Panel LED podtynkowy okrągły lub kwadratowy

Panel Ledowy podtynkowy to przede wszystkim dwa podstawowe kształty, które są obecnie najchętniej wybierane przez naszych klientów. Panel LED podtynkowy okrągły i kwadratowy to kształty, które są na tyle uniwersalne oraz ponadczasowe, że wpasują się praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Dziś wśród oferowanych przez nasz sklep internetowy paneli dominuje biały kolor ramki oraz mleczny klosz, który równomiernie rozproszy światło po całym wnętrzu. W swoim asortymencie mamy także panele LED podtynkowe w kolorze czarnym, satyny, czy złotym, dzięki czemu każdy z naszych klientów jest w stanie wybrać rodzaj oprawy, która najlepiej sprawdzi się w przypadku Jego indywidualnej aranżacji. Panele LED podtynkowe podobnie jak inne energooszczędne oprawy świetlne mają 3 podstawowe barwy światła LED do wyboru. Każdy z naszych klientów może wybrać panel LED podtynkowy w barwie ciepłej, neutralnej lub zimnej. Do tego mamy w swojej ofercie lampy ze zmiennym kolorem światła, sterowane przy pomocy bezprzewodowego pilota.

Plafon LED podtynkowy

Plafon LED wpuszczany w sufit to sprawdzone rozwiązanie do oświetlenia różnych przestrzeni. Plafony podtynkowe LED polecamy przede wszystkim do sufitów podwieszanych, gdzie doskonale sprawdzą się jako oświetlenie główne lub element dodatkowego doświetlenia. Plafon LED podtynkowy nie od dziś cieszy się ogromną popularnością, którą zawdzięcza eleganckiej stylistyce, atrakcyjnej cenie i niezbyt skomplikowanemu montażowy. Plafony podtynkowe montujemy podobnie jak oprawki halogenowe przy pomocy sprężynek mocujących w sufitach podwieszanych. Każda z naszych lamp została wyposażona w wewnętrzny lub zewnętrzny zasilacz stałoprądowy, który umożliwi podłączenie naszego oświetlenia bezpośrednio do prądu 230 V. Plafon LED podtynkowy to oprawa oświetleniowa, którą możemy polecić do oświetlenia całego wnętrza naszego domu.

Plafony podtynkowe LED

Plafon LED sufitowy podtynkowy to oświetlenie typu Downlight, czyli lampa wpuszczana w sufit, która została wyposażona w zintegrowane źródło światła LED. Jest to konstrukcja, którą wystarczy podłączyć bezpośrednio do prądu 230 V, aby zaczęła swoją długą i bezawaryjną pracę. Plafon LED podtynkowy to gotowa lampa oświetleniowa, którą wybierając, wystarczy, że zamocujesz za pomocą sprężyn montażowych (w zestawie z każdą oprawą), a następnie podłączysz do prądu. Każdy dostępny w naszej ofercie plafon LED wpuszczany w sufit zamontujesz we wcześniej przygotowanym otworze. Przy produktach w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dokładne wymiary lampy, a także średnicę otworu, która będzie odpowiednia dla wybranego rodzaju oprawy. Plafony podtynkowe LED doskonale sprawdzają się do dekoracji, ale także do głównego oświetlenia. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie (wersja Slim) będziemy mogli je wykorzystać również w przypadku niższych pomieszczeń, gdzie plafon LED natynkowy zajmowałby zbyt wiele przestrzeni montażowej i aranżacyjnej.

Plafon LED podtynkowy kwadratowy i okrągły

Obecnie ogromną popularnością cieszy się plafon LED podtynkowy kwadratowy, a także okrągły. Najczęściej przez naszych klientów wybierane są modele z czarną lub białą ramką i wyposażone w mleczny klosz, pod którym ukryte jest źródło światła lampy (równomiernie rozprasza światło po całym pomieszczeniu). Plafon LED sufitowy podtynkowy występuje w różnych kształtach i wzorach, dzięki czemu każdy z naszych klientów będzie w stanie wybrać odpowiedni rodzaj lampy do Jego indywidualnego rodzaju wnętrza. Stanowią doskonałe uzupełnienie do nowocześnie urządzonych wnętrz, a także tych wzorowanych na tradycyjnych w stylu Retro. Plafony podtynkowe LED będziemy mogli wybierać wśród różnych mocy i wielkości. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo lampy o mocy zaledwie 3W, czyli małe oczka sufitowe, które doskonale sprawdzą się jako element aranżacyjny lub jako dodatkowe oświetlenie punktowe. Dostępne są także plafony podtynkowe 30x30 o mocy 25W, czyli lampy, które wielkością przypominają bardzo chętnie wybierane na rynku panele LED i są najczęściej stosowane jako główne oprawy oświetleniowe.