Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Zasilacz hermetyczny

Zasilacz hermetyczny 12V

Najczęściej wybierany zasilacz hermetyczny to ten stałonapięciowy o napięciu wyjściowym wynoszącym 12V. Jest to idealny wybór do zasilania taśmy LED 12V, czy innych produktów wymagających zewnętrznego układu zasilającego o stałym napięciu wyjściowym. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zasilacze LED hermetyczne to komponenty impulsowe o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Są one w pełni przystosowane do pracy z nowoczesnymi technologiami, które wymagają prądu o stałym, bezpiecznym napięciu. Zasilacz LED hermetyczny został wyposażony w wodoodporną obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego lub metalu. W zależności od miejsca jego instalacji, w pomieszczeniach narażonych na podwyższoną wilgotności powinniśmy stosować zasilacze hermetyczne z klasą szczelności IP65, natomiast z przypadku instalacji zewnętrznych IP67. Kiedy nasz produkt nie będzie na trudne warunki pracy, optymalnym wyborem będzie zasilacz modułowy.

Zasilacze LED hermetyczne

Wybierając zasilacz hermetyczny, powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na jego moc. Powinna być ona zawsze większą od całkowitej mocy naszej instalacji, tak aby komponent zasilający nie pracował przez cały czas na maksymalnym obciążeniu. Optymalny wybór komponentów pozwoli nam zdecydowanie wydłużyć żywotność instalacji. Jeśli zastanawiasz się, który zasilacz hermetyczny LED będzie odpowiedni dla Twojej instalacji, sprawdź nasz artykuł „Jaki zasilacz do LED wybrać".

Zasilacz hermetyczny to urządzenie o wysokiej klasie szczelności, przeznaczone do pracy z nowoczesnymi technologiami, a także oświetleniem LED. Zasilacz LED hermetyczny jest odporny na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, przez co doskonale sprawdza się w praktycznie każdej instalacji. Ich zastosowanie to gwarancja bezawaryjnej pracy, a także wysokiej jej kultury. Ich konstrukcja, a także jednolita obudowa sprawiają, że są wygodne i bezproblemowe podczas montażu i instalacji.