Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem

Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu-zasada działania

W kinkietach zewnętrznych wyróżniamy różne rodzaje czujników ruchu. Są to: czujniki PIR (działają na podczerwień), mikrofalowe (wysyłają promieniowanie elektromagnetyczne) oraz dualne (połączenie dwóch wyżej wymienionych czujników). Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu najczęściej wykorzystuje technologię podczerwieni (PIR). Detektor umieszczony w obudowie kinkietu wykrywa zmiany promieniowania cieplnego, przez co każdy ruch wykonany przez człowieka czy zwierzę uruchamia instalację i włącza oświetlenie. Typ zastosowanej soczewki w czujniku ruchu zmienia zasięg jej działania. Detektory PIR mogą mieć szerokokątne soczewki, kurtyny poziome i kurtyny pionowe.

Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem to jeszcze większa energooszczędność

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z coraz wyższych kosztów energii elektrycznej, jakie jesteśmy zmuszeni ponosić. Dlatego warto szukać rozwiązań, które w każdym aspekcie naszego życia, pozwolą nam na oszczędności. W kwestii oświetlenia naszego domu oraz ogrodu, wybierając kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu i zmierzchu stawiamy na jeszcze większą energooszczędność w porównaniu z tradycyjnymi oprawami oświetleniowymi. Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu zostały stworzone po to, aby w pełni zautomatyzować nasze oświetlenie zewnętrzne, aby reagowało wyłącznie na ruch oraz zmianę pory dnia. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem pozwoli zminimalizować nam zużycie energii elektrycznej i zapewni oszczędność, którą na pewno zauważymy po grubości naszych portfeli. Kierując się mottem “, po co przepłacać?” warto zainwestować w kinkiety zewnętrzne z czujnikiem. Oprócz podstawowych kwestii estetycznych zapewnią nam również większe poczucie bezpieczeństwa.

Kinkiet zewnętrzny LED z czujnikiem ruchu

Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu, który wykorzystuje technologię LED to obecnie najbardziej ekonomiczny i wygodny wybór do oświetlenia naszego domu oraz ogrodu. Oświetlenie LED jest również przyjazne dla naszego środowiska, ponieważ nie zawiera rtęci i przez swoją wydłużoną żywotność generuje mniej odpadów. Ledy to także niezwykle uniwersalne rozwiązanie dające nam możliwość zmiany natężenia, barwy i koloru światła. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu wyposażony w żarówkę LED zapewnia również natychmiastowe rozświetlenie w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek halogenowych. Zużycie energii jest niższe aż o 90%, co w połączeniu z zastosowaniem czujnika ruchu daje nam naprawdę ogromne oszczędności. Kinkiet zewnętrzny LED z czujnikiem ruchu to najlepszy wybór do oświetlenia otoczenia naszego domu.