Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sterowniki Mi-Light

Mi Light Sterownik radiowy

Sterownik LED Mi Light komunikuje się z odbiornikami drogą radiową, przez co jego zasięg sięga aż 30 metrów. Pasmo radiowe 2,4 GHz bez najmniejszego problem poradzi sobie ze wszystkimi przeszkodami, dzięki czemu sterownik MiLight możemy w dyskretny sposób ukryć pod sufitem czy za ścianą. Jego bezprzewodowy pilot bez najmniejszego problemu poradzi sobie z takimi przeszkodami i pozwoli nam cieszyć się kontrolą nad naszym oświetleniem, bez potrzeby nakierowywania pilota w stronę kontrolera. Sterowniki MiLight to doskonałe rozwiązanie, kiedy interesuje nas bezprzewodowa kontrola nad naszym nowoczesnym oświetleniem LED. Odpowiednio skonfigurowany system sterowania umożliwi nam stabilną kontrolę nad naszymi urządzeniami praktycznie bez żadnych ograniczeń. Większość dostępnych sterowników z serii Mi-Light możemy również rozbudować o możliwość sterowania za pomocą smartfona, czy tabletu. Do tego celu będzie nam niezbędny dedykowany iBox, który umożliwi nam sparowanie odbiorników z dedykowaną aplikacją MiLight w naszym urządzeniu mobilnym.

Sterownik LED Mi Light

Sterownik MiLight to ulubiony kontroler naszych Klientów do taśmy LED RGB. Jest to jednak znacznie bardziej rozbudowany system, do którego jesteśmy w stanie podłączyć praktycznie każde źródło światła zasilane bezpiecznym, niskim napięciem 12V lub 24V. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są sterowniki MiLight w wersji:

  • Mono - przeznaczone do jednokolorowego oświetlenia.
  • RGB - posłużą do podłączenia źródeł światła wykonanych w technologii RGB.
  • RGBW - stosowane do instalacji oświetleniowych w wersji RGB z dodatkową białą barwą światła.
  • CCT - przydzielone do Ledów o zmiennej barwie bieli
  • RGB+CCT - dedykowane do kontroli na nad źródłami światła o pełnym spektrum kolorów.

Te wszystkie opcje, w których dostępny jest sterownik LED Mi Light, sprawiają, że będziemy mogli go wykorzystać w praktycznie każdej aranżacji oświetleniowej. Jest to ulubione rozwiązanie projektantów wnętrz, a także domowych instalatorów, którzy preferują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania świetlne.