Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Czujnik ruchu i zmierzchu

Czujnik ruchu do lampy

Czujnik ruchu do oświetlenia można wykorzystać na wiele sposobów. Czujnik ruchu do lampy może być wykorzystany do zautomatyzowania pracy naszego oświetlenia, a także do skutecznego odstraszania intruzów. Ze względu na niski pobór lamp wykonanych w technologii LED, wykorzystując do nich czujnik ruchu i zmierzchu jesteśmy w stanie jeszcze zmniejszyć zużycie energii do minimum. Lampa wyposażona w czujnik ruchu pracować będzie tylko w odpowiednich do tego warunkach, czyli o odpowiednim poziomie zmierzchu, w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie czujników ruchu i zmierzchu oraz innych oferowanych przez nas produktach, po prostu rozejrzyj się po naszej stronie internetowej. Nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem rozwiązań spełniających wszystkie Twoje wymagania.

Czujnik ruchu i zmierzchowy

Lampy z czujnikiem ruchu oszczędzają energię i obniżają koszty eksploatacji naszego oświetlenia. Czujnik ruchu i zmierzchu uruchamia lampy tylko w odpowiednim do tego momencie, nie będziesz musiał się martwić, że zapomnisz wyłączyć światło, gdy jest ono sterowane czujnikiem ruchu. Większość zewnętrznych świateł z czujnikami ruchu można również ustawić tak, aby pracowały przez całą noc (funkcja CUT OFF). Możesz również użyć świateł z czujnikami ruchu w swoim domu. Czujnik ruchu podsufitowy doskonale sprawdzi się do oświetlania szaf, spiżarni, strychów czy szop. Lampa wyposażona w czujnik ruchu zapala się automatycznie, gdy wykryje poruszające się obiekty, w szczególności ludzi. Czujniki ruchu możemy zamontować w garażu, na podwórku lub w niebezpiecznych miejscach, takich jak schody i baseny. Ten gadżet znacznie ułatwi nam korzystanie z oświetlenia, a także całkowicie zautomatyzuje pracę naszych lamp.

Czujnik ruchu zewnętrzny

Czujnik ruchu i zmierzchu jest przeznaczony nie tylko do instalacji wewnętrznej w naszych domach, czy mieszkaniach. Czujnik ruchu zewnętrzny to detektor wyposażony w szczelną i wodoodporną obudowę, która bez problemu poradzi sobie w praktycznie każdej instalacji zewnętrznej. Klasa szczelności IP65 oznacza, że ten czujnik ruchu jest odporny na działanie szkodliwego dla elektroniki pyłu i kurzu, a także na wnikanie wilgoci oraz wody wnętrza jego obudowy. Czujnik ruchu IP65 może być z powodzeniem zamontowany na elewacji budynku i pracować z różnego rodzaju lampami zewnętrznymi. Czujnik ruchu i zmierzchu w większości przypadków ma również możliwość regulacji. Wyposażony w potencjometry pozwoli nam na swobodną regulację czułości (zasięgu), czasu pracy, a także jasności (lux), przy jakiej czujka ma zaczynać swoją pracę. Tak swobodne możliwości regulacyjne, pozwolą każdemu z naszych klientów dostosować pracę czujnika według własnych indywidualnych potrzeb.