Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampy ogrodowe stojące

Lampa stojąca ogrodowa

Lampy tarasowe stojące mogą być przeznaczone do pracy przez całą noc, ale możemy doposażyć je w czujnik ruchu i zmierzchu, aby ich światło pracowało w jedynie wybranych do tego warunkach. Lampy zewnętrzne stojące możemy także dowolnie łączyć z innego rodzaju oprawami, tworząc wyjątkowe aranżacje w naszych ogrodzie. W swoim asortymencie mamy także kinkiety ogrodowe, czy lampy ogrodowe wiszące. Każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać całość oświetlenia w jednym stylu lub zdecydować się na połączenie lamp o różnym wyglądzie, czy barwie światła. Stojące lampy ogrodowe najczęściej potrzebują stałego dostępu do prądu, więc powinniśmy w odpowiedni sposób je podłączyć. Doskonale sprawdzi się tutaj przewód doziemny, a same lampy ogrodowe stojące będziemy mogli bez problemu połączyć w łańcuch, tworząc prostą instalację, która wystarczy do zasilenia całego naszego ogrodu.

Lampy tarasowe stojące

Wielu z naszych klientów zastanawia się, w jakiej odległości od siebie powinniśmy montować lampy ogrodowe stojące. Tutaj niestety nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od wielkości ogrodu, a także mocy świecenia, jaką będziemy chcieli otrzymać w oświetlanej przez nie powierzchni. Z naszej strony zalecamy ich montaż w odległości nie krótszej niż 2 metry i nie dłuższej niż 5 metrów. Jeśli chcesz, aby obszar był szczególnie jasny, oczywiście bez problemu możesz skrócić tę odległość, ale najczęściej wtedy ich światło nachodzi na siebie, tworząc niezbyt pożądany efekt. W asortymencie naszego sklepu internetowego do wyboru mamy dziesiątki lampek ogrodowych wykonanych z różnego rodzaju materiałów, o różnych wysokościach i stylach wykończenia. Możemy zdecydować się także na stojące lampy ogrodowe wyposażone zintegrowane diody LED, a także przeznaczone do montażu w nich żarówki LED. Bardzo popularne dziś są także lampy ogrodowe z czujnikiem, czyli w pełni zautomatyzowane oprawy, które pracuje wyłącznie w odpowiednich do tego warunkach.

Stojące lampy ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe stojące ze względu na rodzaj swojego zastosowania jest odporne na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Każda z naszych lamp stojących zewnętrznych ma klasę szczelności minimum IP44, co oznacza, że jest odporna przed wnikaniem ciał obcych do wnętrza jej obudowy, a także szkodliwej dla elektroniki wilgoci. Lampy ogrodowe stojące wykonane w technologii LED są obecnie najchętniej wybieranym oświetleniem na nasze działki czy tarasy. Wyposażone w energooszczędne żarówki lub diody LED są trwałe i wydajne, dzięki czemu są w stanie zapewnić nam odpowiedniej jakości światło przez cały okres swojej eksploatacji. Jesteś właścicielem pięknego ogrodu, ale nie masz pomysłu jak go oświetlić? Idealnym rozwiązaniem będą stojące lampy ogrodowe zamontowane przed Twoim domem lub firmą. Oświetlenie ogrodowe stojące jest na tyle uniwersalne, że będziemy mogli je zastosować praktycznie wszędzie zarówno w pobliżu wjazdu do garażu, przy werandzie, a także przed ogrodzeniem.