Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Plafon z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Plafon sufitowy z czujnikiem ruchu

Plafoniera z czujnikiem ruchu może być stosowana w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. W przypadku montażu wewnątrz budynku możemy wybrać dowolną wersję lampy, jednak w przypadku instalacji zewnętrznej powinniśmy zdecydować się na plafon hermetyczny LED, czyli na szczelną lampą odporną na trudne warunki takie jak deszcz, pył czy kurz. Plafony Ledowe z czujnikiem ruchu najczęściej wyposażone są także w sensor zmierzchowy. Jest to połączenie, które doskonale ze sobą współgra, dzięki czemu lampa z czujnikiem ruchu i zmierzchu będzie pracować tylko wtedy kiedy wykryje ruch, kiedy będzie on występował w momencie odpowiedniej jasności. W przypadku kiedy będzie zbyt jasno, nasz plafon LED z czujnikiem nie uruchomi się, a pracować zacznie dopiero wieczorem lub w nocy. W naszym sklepie internetowym dostępne są plafony Ledowe z czujnikiem ruchu w wersji kwadratowej i okrągłej, a dominuje wśród nich kolor biały i srebrna ramka okalająca. Kiedy żaden z dostępnych modeli nie spełnia Państwa oczekiwań, odpowiednim rozwiązaniem może okazać się każdy inny plafon LED natynkowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w każdej chwili doposażyć o w zewnętrzny czujnik ruchu i zmierzchu, który także nasi klienci znajdą w naszym sklepie.

Plafon z czujnikiem ruchu i zmierzchu - regulacja

Prawie każdy dostępny na rynku plafon LED z czujnikiem ruchu ma możliwość regulacji działania swoich czujników. Najczęściej wykonujemy to poprzez odpowiednie pokrętła znajdujące się pod kloszem lampy. Są to najczęściej:

  • TIME - służący do ustawienia czasu świecenia lampy od momentu ostatniego wykrycia ruchu
  • LUX - regulacja mająca na celu ustawienie poziomu jasności od której czujnik ruchu ma zacząć uruchamiać światło lampy.
  • SENS -regulator służący do zwiększenia lub zmniejszenia zasięgu/czułości czujnika ruchu.

Tak wiele występujących regulacji w obecnie dostępnych plafonach pozwala każdemu ich użytkownikowi odpowiednio dopasować ich czas pracy, zasięg czy jasność, przy których nasza lampa powinna pracować. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w czasie eksploatacji, ponieważ każdy z naszych klientów będzie w stanie indywidualne wyregulować lampę według własnych preferencji. W każdym momencie będziemy również w stanie zmienić jego ustawienia. Wystarczy do tego celu zdjąć klosz lampy i odpowiednio przekręcić wybrane regulatory w jedną bądź drugą stronę.