Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Taśma LED RGB+CCT

Diody LED RGB CCT 5w1

Dioda LED RGB CCT 5w1 stanowi kolejny przełom w technologii oświetleniowej, łącząc w sobie pięć różnych funkcji. Pojedyncza dioda RGB+CCT oferuje dostęp do dowolnego koloru światła, umożliwiając tworzenie jeszcze bardziej złożonych i zaawansowanych systemów oświetleniowych. Ten innowacyjny chip taśmy LED RGB+CCT integrują w sobie kolory RGB, zapewniając dostęp do szerokiej palety barw, oraz dwa dodatkowe kanały dla ciepłej i chłodnej bieli (CCT), umożliwiając precyzyjne dostosowanie temperatury barwowej światła. Takie połączenie oferuje użytkownikom nie tylko wiele dekoracyjnych odcieni światła, ale także możliwość tworzenia akcentowego oświetlenia o różnej temperaturze barwowej. Taśmy LED RGB CCT się idealnym wyborem dla projektantów oświetlenia i architektów wnętrz, którzy poszukują innowacyjnych oraz elastycznych rozwiązań. Doskonale sprawdzają się przy realizacji nawet najbardziej ambitnych projektów oświetlenia dekoracyjnego i funkcjonalnego.

Taśma LED RGB+CCT - sterowanie

Ogromną zaletą każdej taśmy LED RGB+CCT jest jej kompatybilność z inteligentny systemami. Pozwala to na intuicyjne sterowanie intensywnością światła, jego barwą oraz temperaturą barwową za pomocą zdalnych kontrolerów, aplikacji mobilnych czy nawet asystentów głosowych. Sterownik LED do obsługi oświetlenia RGB+CCT umożliwia dostosowanie światła do aktualnego nastroju, aktywności czy nawet pory dnia każdego inteligentnego domu. Pamiętajmy jednak, że do sterowania taśmą LED RGB CCT należy wykorzystywać wyłącznie kontrolery obsługujące 5 oddzielnych kanałów. Pozwoli to na precyzyjne sterowanie każdym kolorem taśmy, zarówno barwami z palety RGB, jak i światłem białym. W sklepie LEDstyl oferujemy wiele wygodnych i funkcjonalnych sterowników do obsługi wielokolorowego oświetlenia. Doskonale sprawdza się do tego system Mi-Light, oferując możliwość sterowania za pomocą pilota radiowego, kontrolera dotykowego lub darmowej aplikacji MiBoxer.

Taśma LED RGB CCT 24V do rozbudowanych systemów

Taśmy LED RGB CCT 24V stanowią idealne rozwiązanie dla bardziej rozbudowanych systemów oświetleniowych, wymagających dużej mocy i długich linii świetlnych. Zasilanie 24V pozwala ograniczyć spadki mocy nawet na długich odcinkach taśmy, co jest szczególnie przydatne w dużych projektach. Taśmy LED 24V wymagają podłączenia do źródła zasilania jedynie co 10 metrów, co ogranicza ilość niezbędnych akcesoriów i przewodów instalacyjnych, wykorzystanych do ich montażu. Stosowanie taśmy LED RGB CCT 24V gwarantuje stabilność działania rozbudowanego systemu oświetleniowego, zapewniając jednolite i intensywne światło na całej długości paska. Taka funkcjonalność czyni taśmy LED RGB+CCT niezastąpionym elementem w projektach, gdzie oświetlenie pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną. Dzięki swobodzie w sterowaniu otrzymasz możliwość precyzyjnego dostosowanie ich natężenia i barwy światła do różnorodnych zastosowań.

Taśma LED RGB CCT 12V dla prostych instalacji

Cały czas ogromną popularnością cieszą się taśmy LED RGB+CCT 12V. Są one przeznaczone do prostych i mniej rozbudowanych instalacji, jak i domowych projektów DIY. Zastosowanie niskiego napięcia 12V sprawia, że każda taśma LED RGB CCT jest bezpieczna w użytkowaniu, a dzięki często występującym sekcjom cięcia również łatwa w montażu. Ten model jest szczególnie polecany klientom, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nowoczesnym oświetleniem i szukają elastycznego, a jednocześnie prostego w obsłudze rozwiązania. Przy instalacji taśmy LED RGB CCT 12V należy pamiętać o podłączeniu zasilania co 5 metrów paska. Z uwagi na spadki napięcia występujące na samym pasku, taki schemat podłączenia zagwarantuje jednolitą moc na całej długości taśmy LED. Dodatkowo szeroki wybór dostępnych akcesoriów, znacznie ułatwi Ci sam proces montażu taśmy, ale również dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji. W LEDstyl znajdziesz wszystkie niezbędne komponenty do prawidłowego podłączenia taśmy LED RGB+CCT.