Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet wewnętrzny

Kinkiety LED

Lampy ścienne i kinkiety to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia salonu, korytarza, holu, poczekalni czy biura. Kinkiet LED to lampa, która technologią zdecydowanie wyprzedza tradycyjne źródła światła. Oświetlenie LED cechuję się wyjątkową energooszczędnością, wydłużoną żywotnością oraz jest przyjazne dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych źródeł światła jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkim naszym klientom kinkiety LED o różnych kształtach i mocach. W zależności od wybranego modelu przeznaczone są do oświetlenia wnętrza bądź elewacji ścian. Kinkiety wewnętrzne mogą być również regulowane , dzięki czemu każdy z ich użytkowników, będzie w stanie odpowiednio ukierunkować ich źródło światła. Obecnie największą popularnością cieszą się nowoczesne kinkiety Ledowe o geometrycznych kształtach lub te wyposażone w reflektory lub spoty.

Kinkiet ścienny z żarówką LED

Lampy ścienne mogą być przystosowane do montażu żarówki LED (wymienne źródło światła) lub wyposażone w zintegrowany układ diod. Kinkiety wewnętrzne z wymiennym źródłem światła są dziś bardzo chętnie wybierane, ze względu na ogromny wybór żarówek, ich mocy, a także barwy światła. Jest to również bardzo wygodne i trwałe rozwiązanie, które pozwoli nam zmienić nastrój wnętrza, wymieniając jedynie żarówkę w lampie (bez potrzeby wymiany całej oprawy). Oczywiście dziś każdą zwykłą lampę ścienną (z wymienną żarówką) można zamienić w kinkiet LED, wymieniając jej źródło światła na energooszczędne żarówki LED. Kinkiety ścienne LED są wykonane zgodnie z obecnie panującymi trendami i doskonale pasują praktycznie do każdego pomieszczenia.

Kinkiet sufitowy jako dodatek do głównego oświetlenia

Odpowiednio dobrane i zamontowane kinkiety sufitowe są ciekawym wyborem jako dodatek do oświetlenia głównego. We wnętrzach, w których centralnym oświetleniem jest lampa sufitowa lub lampa wisząca, kinkiety sufitowe będą idealnym uzupełnieniem aranżacji świetlnej. Zainstalowane w kuchni, ukierunkowane na blat roboczy, zdecydowanie ułatwią przygotowanie posiłków. Jeśli zdecydujemy się na ich montaż w łazience, z pewnością odczujemy wysoki komfort przy wykonywaniu codziennych czynności toaletowych. Kinkiet sufitowy wykorzystywany jako dodatkowe oświetlenie to satysfakcjonująca opcja również w przestrzeniach komercyjnych. Wszelkie salony sprzedaży czy sklepy chętnie korzystają z ich możliwości. Świetnie doświetlają regały, stanowiska sprzedaży i pomagają wyeksponować dany produkt.

Lampa ścienna - kinkiet z regulacją lub bez

Wśród szerokiego wyboru kinkietów wewnętrznych możemy wybierać lampy z opcją regulacji, lub takie, które jej nie posiadają. Kinkiety regulowane to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i praktyczność. Dzięki możliwości ukierunkowania padania wiązki światła są niesamowicie wygodnym sposobem oświetleniowym. Możemy dowolnie skierować je w pożądanym kierunku, co jest bardzo praktyczne np. w pracy lub wtedy gdy zależy nam na wyeksponowaniu jakiegoś przedmiotu bądź. Ciekawym wyborem są także kinkiety wewnętrzne na wysięgniku, czyli na elastycznym, długim ramieniu. Kinkiety, które nie posiadają regulacji, znakomicie sprawdzają się jako oświetlenie dodatkowe. Będą idealne do montażu na korytarzach, holach i klatkach schodowych, a także wprowadzą ciepłą atmosferę do salonu lub sypialni.

Kinkiet wewnętrzny z czujnikiem ruchu

Niezwykle wygodnym, funkcjonalnym i praktycznym rozwiązaniem jest wybór kinkietów wewnętrznych wyposażonych w czujnik ruchu. Taka lampa ścienna automatycznie włącza światło poprzez wbudowany detektor wykrywający ruch. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie, które pozwoli nam zapomnieć o wykorzystywaniu tradycyjnych włączników. Kinkiet wewnętrzny z czujnikiem ruchu zapewnia nam również bezpieczeństwo i i ogranicza możliwość potknięcie się na schodach lub o rzeczy pozostawione na podłodze poprzez wyłączone oświetlenie. Właściwie zaprogramowany czujnik ruchu gwarantuje również sporą energooszczędność, co z pewnością pozytywnie odbije się na Twoich finansach. Kinkiety wewnętrzne z czujnikami ruchu najczęściej instalowane są na klatkach schodowych, hallach czy korytarzach. Oprócz wysokiej funkcjonalności staną się także ich efektowną ozdobą.

Lampy wewnętrzne kinkiety

Kinkiet wewnętrzny to najbardziej eleganckie i stylowe rozwiązanie do dodatkowego oświetlenia wnętrz. Dziś, kiedy światło pełni rolę nie tylko funkcjonalną, ale również dekoracyjną, nowoczesne kinkiety są bardzo chętnie wybieranym rozwiązaniem do każdego rodzaju wnętrza. W zależności od osobistych preferencji i wymogów danego pomieszczenia możemy zdecydować się na montaż jednego lub kilku, ustawionych szeregowo kinkietów. Ciekawą opcją jest wybór kinkietów świecących góra dół. Mogą one świecić do dołu, do góry lub w obu tych kierunkach. Nadają pomieszczeniu niesamowitej atmosfery, wprowadzając niezwykły nastrój. Podkreślają piękno i wykończenie ścian lub znajdujących się na nich dodatków czy obrazów

Kinkiety ścienne wewnętrzne - jakie wybrać?

Stojąc przed wyborem kinkietów wewnętrznych, przede wszystkim musimy zadać sobie pytanie, jaką funkcję mają one pełnić. Czy będą głównym, zadaniowym czy może dekoracyjnym rodzajem oświetlenia? Pamiętajmy również o tym, aby wybrany kinkiety ścienne pasowały do ogólnego stylu, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Szeroki asortyment, jaki oferuje nasz sklep, z pewnością pozwoli wybrać Ci kinkiety wewnętrzne, które wpasują się w kompozycje klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Ważnym, aspektem jest również kształt, kolor oraz wielkość danej lampy. Niektóre pomieszczenia wymagają lamp mocno designerskich, które zdecydowanie przyciągną spojrzenia, podczas gdy w innych lepszym wyborem będą spokojniejsze lampy wewnętrzne cechujące się wyjątkową prostotą.