Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Kinkiet zewnętrzny

Kinkiet zewnętrzny LED

Kinkiety wyposażone w żarówki LED są o wiele lepszym rozwiązaniem od tradycyjnych źródeł światła. Przede wszystkim zużywają dużo mniej energii elektrycznej oraz nie zawierają szkodliwej rtęci. Nie zużywają się tak szybko i mają dużo dłuższy czas eksploatacji. Coraz szybciej rozwijająca się technologia LED sprawiła, że kinkiet zewnętrzny LED jest w stanie stworzyć wyjątkowe efekty świetlne, a także mieć możliwość zmiany natężenia oraz ukierunkowania strumienia światła. Taka konstrukcja wpływa na to, że dziś kinkiety zewnętrzne to mocno uniwersalne lampy. Oczywiście jeszcze bardzo ważną cechą kinkietów jest ich niska temperatura pracy, oraz to że nawet po długim okresie pracy nie zmieniają swoich walorów świetlnych ani estetycznych. Są idealnym sposobem oświetlenia elewacji budynku. Delikatnie podkreślają piękno wykończenia naszego domu. Świetnie sprawdzą się również na balkonie i pozwolą na uzyskanie ponadczasowej atmosfery na tarasie lub w altanie, a także w przydomowym basenie. Kinkiet zewnętrzny LED daje nam możliwość zabawy kolorem, natężeniem i rozproszeniem światła. Delikatne doświetlenie ogrodzenia pozwoli podkreślić piękno naszego ogrodu, a zastosowanie mocniejszego światła pozwoli na większe możliwości podczas wieczornych szaleństw na placu zabaw.

Kinkiety zewnętrzne Ledowe z czujnikiem ruchu

Kinkiety zewnętrzne Ledowe doskonale współpracują z czujnikami ruchu, ponieważ zapewniają natychmiastowe światło w przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych, które potrzebują dłuższej chwili, aby uzyskać pełną moc świecenia. Kinkiet zewnętrzny LED wyposażony w czujnik ruchu zapewnia nam również jeszcze większą oszczędność prądu, ponieważ lampa będzie pracować wyłącznie w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu. Mocniejsze światło w kinkiecie zewnętrznym zamontowanym przy drzwiach oraz wejściu na posesję pozwoli nam na bezpieczne dotarcie do budynku. Warto ukierunkować również część jego światła na ścieżkę. Kinkiety zewnętrzne z czujnikiem ruchu dobrze jest również zamontować przy zejściu do piwnicy lub kotłowni. Nie jest to również miejsce używane bardzo często, więc ciągle włączone oświetlenie również jest tam po prostu zbędne.

Kinkiet ścienny zewnętrzny

Zdecydowanie dopełni wygląd otoczenia naszego domu. W sklepach znajdziemy najróżniejsze kinkiety zewnętrzne, wyróżniające się kształtem, kolorem czy wielkością. Obecnie można wyróżnić wśród nich jednopunktowe, oświetlające tylko górę, bądź tylko dół, oraz rozpraszające światło, a także dwupunktowe, czyli takie, które mają dwa źródła światła. Ciekawym rozwiązaniem jest również podświetlany kinkiet zewnętrzny z numerem domu. Coraz częściej w przypadku kinkietów wykorzystywana jest także technologia solarna. Przy tym zagadnieniu warto się na chwilę zatrzymać. Mianowicie kinkiety zewnętrzne solarne oferują nam szerokie możliwości takie jak: brak zużycia prądu, brak okablowania, usytuowanie w miejscach, w których brak jest przyłącza prądu lub jest on utrudniony. Taki kinkiet zewnętrzny jednak najlepiej montować w jak najbardziej nasłonecznionym miejscu.

Oświetlenie zewnętrzne — kinkiety

Podsumowując, oświetlenie zewnętrzne takie jak kinkiety oferują nam ogromne pole do popisu w zakresie doświetlenia naszego domu. Są to lampy zewnętrzne nie tylko łatwe w montażu i obsłudze, ale także ich sposób, styl i rodzaj oświetlenia pozwoli efektowne podkreślić wygląd naszej elewacji czy podwórka. Otoczenie domu, ogrodu i działki dzięki ciekawym zastosowaniom i możliwościom oświetleniowym kinkietów stanie się jak z pierwszych stron katalogów przodujących trendów w modzie wyposażenia i wykończenia wnętrz.