Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Nowoczesny plafon LED

Nowoczesne plafony Ledowe

Plafony LED możemy podzielić na te podtynkowe i natynkowe, ale także sufitowe i ścienne. Plafon podtynkowy montujemy podobnie jak halogen sufitowy, za pomocą sprężynek montażowych. Te natynkowe zamontujemy za pomocą wkrętów montażowych, które otrzymamy w zestawie z lampą. Czym różnią się plafony sufitowe od ściennych? Lampy sufitowe mają diametralnie inne zastosowanie, dlatego ich rozsył światła różni się od tych, które zamontujemy na ścianie. Nowoczesne plafony powinny równomiernie oświetlać całe pomieszczenie, natomiast plafony ścienny nie mogą oślepiać, ponieważ będą zamontowane na linii naszego wzroku. Obecnie plafony sufitowe i ścienne stosowane są wymiennie, a w jednym stylu będziemy mogli stosować lampy jednakowo na suficie, czy ścianie.

Plafony Ledowe z czujnikiem ruchu

Bardzo ciekawym rozwiązaniem są plafony z czujnikiem ruchu. Są to lampy, które zapalą swoje światło wyłącznie w wymaganych do tego warunkach. Plafon z czujnikiem ruchu i zmierzchu posiada oczywiście regulację, dzięki której dostosujemy natężenie światła, czułość, oraz czas świecenia do własnych preferencji. Plafony z czujnikiem ruchu i zmierzchu to bardzo wygodne rozwiązanie na klatkach schodowych, w długich korytarzach, czy nad drzwiami przed domem lub garażem. Wykorzystując plafony Ledowe z czujnikiem ruchu, nie będziemy musieli ciągle zapalać naszej lampy przy pomocy zwykłego włącznika, a jej praca będzie w pełni zautomatyzowana. W naszej ofercie znajdą Państwo plafony Ledowe z czujnikiem mikrofalowym lub PIR. Plafony LED z czujnikiem PIR działają na zasadzie emisji fal mikrofalowych, natomiast w wersji PIR mamy bardzo popularne lampy wyposażone w czujnik na podczerwień.

Lampy plafon LED

Plafon LED srebrny, biały, czerwony, a może złoty? To wszystko znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Tego typu lampy są dostępne w różnych wielkościach i w mocy od 6W do nawet 24W. Te najmocniejsze świetnie sprawdzają się jako lampy do głównego oświetlenia, natomiast te słabsze są używane jako plafony ozdobne. Plafony LED nowoczesne, które znajdą Państwo w naszej ofercie, występują również w wersji na żarówki LED i ze zintegrowanym źródłem światła. Decydując się na lampę wyposażoną w diody LED, kupujemy gotową oprawę, którą od razu możemy podłączyć do prądu i cieszyć się z jej pracy. W momencie, kiedy zdecydujemy się na plafon z wymiennym źródłem światła, będziemy musieli dokupić żarówkę, ale również będziemy mogli ją w dowolnym momencie zmienić, kiedy obecna okaże się za słaba lub będziemy chcieli odświeżyć wnętrze inną barwą światła.

Plafon LED do salonu, kuchni czy łazienki

Plafony LED to lampy, które bardzo chętnie stosowane są w salonach, kuchniach, czy łazienkach. Dostępne są w wielu rodzajach mocy, czy barwy światła dopasujemy je praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Plafon Ledowy doskonale sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła, czy lampa oświetlenia głównego. W każdym pomieszczeniu będziemy mogli zdecydować się na jeden duży plafon LED oświetlający całe wnętrze, czy na kilka mniejszych lamp, które równomiernie oświetlą wszystkie części sypialni lub salonu. Nowoczesne plafony Ledowe to lampy, które z powodzeniem będziemy mogli zastosować w łazience, a także w instalacjach zewnętrznych. Pamiętajmy jednak o tym, że do tego rodzaju instalacji należy stosować lampy o podwyższonej szczelności, tak aby wysoka wilgotność nie zaszkodziła elektronice plafonu.