Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa liniowa LED

Lampy liniowe LED

Oświetlenie liniowe możemy w dowolny sposób konfigurować, a dzięki szybkiej i prostej instalacji, zamontujemy je praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Lampa liniowa LED występują w różnych długościach, dzięki czemu bez problemu dobierzemy ją odpowiednio do potrzeb każdego naszego klienta. W zależności od wybranego modelu będziemy w stanie zamontować ją nawierzchniowo, zwiesić na linkach lub wpuścić we wcześniej przygotowany otwór montażowy. Występuje tutaj także lampa hermetyczna LED, o wyższej klasie szczelności, która z powodzeniem sprawdzi się do oświetlenia obiektów, w których panują trudne warunki pracy. Lampa liniowa sufitowa, jak i wszystkie świetlówki LED, czy lampy LED przemysłowe dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego stanowią trwałe, energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie. Możemy je polecić do wykorzystania w niemal w każdym profesjonalnym projekcie oświetleniowym.

Oświetlenie liniowe LED

Oświetlenie liniowe to system, który można łączyć w długie linie, które zasilimy, podłączając się jedynie do pierwszej oprawy. Specjalistyczne lampy liniowe LED mają zasilanie przelotowe, dzięki czemu nie musimy podłączać każdej lampy bezpośrednio do prądu, a wystarczy, że podłączymy jedną z danego szeregu. Oprawy liniowe LED z możliwością łączenia dzielimy na takie łączone przewodowo i wtykane lampa-lampa. Jest to bardzo często wykorzystywane rozwiązanie oświetleniowe w długich ciągach komunikacyjnych, magazynach, czy halach przemysłowych. W momencie, kiedy mamy ograniczenia instalacyjne, a także możliwość wpięcia się z zasilaniem wyłącznie z jednego miejsca, idealnym rozwiązaniem będzie oświetlenie liniowe LED. W naszym asortymencie znajdą Państwo różne modele lamp liniowych, które doskonale sprawdzą się w wielu projektach oświetleniowych. Polecamy je do zastosowania w szkołach, magazynach, pomieszczeniach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

Oprawa liniowa LED

Lampy liniowe LED z wbudowanym źródłem światła to rodzaj oświetlenia, wykonany w energooszczędnej technologii i wyposażony w diody LED. W ostatnim czasie jest to typ lamp, który zrewolucjonizował rynek ze względu na kierunkowość światła, ale również wydajność przy zachowaniu niskiego poboru energii. Lampa liniowa LED jest w stanie wygenerować znacznie większą ilość światła przy niższym poborze energii od tradycyjnych lamp świetlówkowych. Producenci obecnie prześcigają się nie tylko w samej mocy opraw, ale również w ich konstrukcji, dzięki czemu dziś lampy liniowe będą pasować zarówno do obiektów przemysłowych i komercyjnych, jak i doskonale sprawdzą się w warunkach domowych. Oprawa liniowa LED może stać się integralną częścią Twojego salonu, kuchni czy łazienki, a nowoczesna technologia LED pozwoli wybrać Ci lampy emitujące światło w barwie ciepłej, zimnej lub neutralnej.

Oświetlenie liniowe sufitowe - rodzaje lamp

Oprawa liniowa LED to uniwersalna lampa oświetleniowa, którą doskonale sprawdzi się w większości obiektów użytkowych. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór lamp liniowych o różnych długościach, a najpopularniejsze z nich to:

  • Lampa liniowe Slim - estetyczna i prosta w montażu. Idealna do oświetlenia biurowego czy sklepowego. Energooszczędna alternatywa dla opraw rastrowych ze świetlówkami. W naszym sklepie oświetlenie liniowe tego typu dostępne jest w bardzo korzystnej cenie.
  • Lampa liniowa hermetyczna - wodoodporna i pyłoszczelna oprawa o klasie szczelności IP65. Polecamy ją do montażu w halach produkcyjnych, przemysłowych, na basenach czy w saunach. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie panują ciężkie warunki pracy, duże zapylenie czy ponadprzeciętna wilgotność.
  • Lampa liniowa wpuszczana - stylowe i eleganckie lampy przeznaczone do montażu w suficie. Oprawa ze względu na swój estetyczny wygląd i ponadprzeciętną wydajność najczęściej stosowana jest w pomieszczeniach domowych i biurowych. Nowoczesny design oraz energooszczędność to jedne z cech, dla których lampy liniowe LED są tak chętnie wybierane.
  • Lampa liniowa z możliwością łączenia - lampy liniowe, z których można stworzyć ciągi świetlne, które doskonale sprawdzają się w oświetleniu sklepowym czy magazynowym. Prosty montaż i energooszczędna technologia sprawiają, że są chętnie wybierane jako odpowiednik tradycyjnych źródeł światła.

Dla większości z naszych lamp liniowych udostępniamy pliki fotometryczne do precyzyjnego rozplanowania oświetlenia.