Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa solarna LED

Lampa LED solarna z czujnikiem ruchu

Lampa LED z panelem solarnym występuje w dwóch wersjach. Pierwsza to model wyposażony w wyłącznie w czujnik zmierzchu, który sprawia, że nasza oprawa będzie pracować przez całą noc. Jest to najczęściej spotykane rozwiązanie w dekoracyjnych reflektorach wbijanych w ziemię, które emitują delikatne światło i są w stanie pracować nieprzerwanie przez cały okres od zmroku do świtu. Lampy ogrodowe LED czy też kinkiety o wyższej wydajności świetlnej najczęściej wyposażone są jeszcze czujkę ruchu w ten sposób, aby pracować wyłącznie, wtedy kiedy w pobliżu wykryją jakikolwiek ruch. Lampa LED solarna z czujnikiem ruchu pozwala zminimalizować bierne zużycie energii akumulatora do minimum, uruchamiając swoje światło wyłącznie, w momencie wykrycia rychu człowieka.

Lampy LED zewnętrzne solarne

Każda lampa LED solarna przeznaczona jest do wykorzystania w instalacjach zewnętrznych. Oznacza to, że ze względu na spektrum swoich zastosowań jest to produkt wyposażony w szczelną obudowę, odporną na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych. Lampy LED solarne przeznaczone są nie tylko do celów dekoracyjnych, ale także z powodzeniem możemy wykorzystać je jako element dodatkowego oświetlenia. Oświetlenie solarne jest bardzo chętnie wykorzystywane przy ścieżkach ogrodowych, na balkonach, a także wokół tarasu. Dzięki temu, że nie musimy prowadzić do nich przewodów instalacyjnych, możemy zamocować je praktycznie wszędzie, nie mając żadnych ograniczeń. Lampa solarna LED to wyjątkowo przyjazne dla środowiska rozwiązanie, które pozwoli wzbogacić Twój ogród w nowe, efektowne oświetlenie. Jest to również bardzo wygodne i energooszczędne rozwiązanie, które bez zużycia najmniejszej ilości energii będzie w stanie dodatkowo doświetlić wybraną przez nasz przestrzeń.

Lampa LED z panelem solarnym

Lampa solarna LED w zależności od wybranego modelu jest w stanie pracować od kilku do nawet 10 godzin w ciągu doby. Lampy LED zewnętrzne solarne działają niezależnie od pracy sieci energetycznej. Nie podłączamy do nich żadnych przewodów zasilających, a zamiast tego wyposażone są w panel solarny oraz wbudowany akumulator. W ciągu słonecznego dnia lampa LED z panelem solarnym absorbuje promienie słoneczne, a następnie przetwarza je w energię elektryczną, która magazynowana jest w akumulatorze. Lampy LED solarne są wyposażone w czujnik zmierzchu, więc w momencie zapadnięcia zmroku zaczynają świecić, wykorzystując do tego wcześniej zgromadzoną energię. Pamiętajmy o tym, że nie wszystkie lampy LED solarne przeznaczone są do pracy zimą. W przypadku lampek o zastosowaniu typowo dekoracyjnym powinniśmy zawsze przechowywać je w tym okresie w domu tak, aby chronić jej akumulator przed szkodliwym działaniem niskich temperatur.