Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa solarna uliczna

Lampa solarna uliczna z czujnikiem ruchu

Lampy drogowe solarne nie mogą pracować przez cały dzień, a ich światło regulowane jest przez czujnik, w który każda oprawa jest wyposażona. Lampa solarna uliczna z czujnikiem ruchu rozpoczyna swoją pracę, gdy ilość światła słonecznego spadnie poniżej ustawionego wcześniej dopuszczalnego poziomu. Tutaj mamy dwie opcje świecenia, jakie umożliwia nam uliczna lampa solarna. W zależności od mocy i rodzaju akumulatora, w który została wyposażona, może pracować całą noc, świecąc światłem ciągłym, lub zaczynać swoją pracę w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu. Lampa solarna uliczna z czujnikiem ruchu najczęściej wykorzystywania jest w oświetleniu przydomowym, gdzie jej zadaniem jest praca w warunkach przemieszczania się użytkowników posesji. Solarna lampa uliczna z czujnikiem zmierzchu, czyli oprawa, która pracuje całą noc, najchętniej wykorzystywania jest w oświetleniu ulic, parków, czy parkingów. Tego rodzaj lampa uliczna solarna jest wyposażona w pojemny akumulator oraz wydajne panele solarne lub fotowoltaiczne, które umożliwią jej pracę przez nawet 10 godzin.

Uliczne lampy solarne

Oświetlenie uliczne bardzo często jest problematyczne ze względu na miejsce montażu tam, gdzie nie da się podciągnąć przewodów instalacyjnych. Lampy solarne uliczne w tych miejscach są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ ze względu na panele solarne lub ogniwa fotowoltaiczne nie potrzebują stałego dostępu do prądu. Lampa uliczna LED solarna z powodzeniem może być stosowana do oświetlenia przejść dla pieszych, przystanków czy parków dla pieszych. Uliczne lampy solarne są bardzo często wykorzystywane także na skrzyżowaniach, parkingach, czy na składach budowlanych. Bez problemu będziemy w stanie wykorzystać je, aby doświetlić teren przed naszym domem, czy prywatną firmą. Stanowią one bardzo wydajne źródło światła przede wszystkim latem i miejscach odpowiednio nasłonecznionych przez cały rok. Największą zaletą, jaką ma każda lampa uliczna LED solarna jest to, że jest całkowicie niezależna od naszego dostawcy energii. Pracować będzie zawsze niezależnie od tego, czy w naszym domu będzie prąd, czy nie.

Lampa uliczna LED solarna

Coraz prężniej rozwijająca się technologia LED przyniosła nam szereg korzyści wynikających ze znacznie mniejszego zużycia energii potrzebnej do wygenerowania światła. Lampa uliczna LED solarna wyposażona w diody elektroluminescencyjne jest w stanie pracować, pobierając znacznie mniejsze ilości energii od tradycyjnych źródeł światła, przez co na jednym ładowaniu akumulatora może świecić zdecydowanie dłużej. Takie połączenie razem z wydajnymi ogniwami fotowoltaicznymi lub panelami solarnymi pozwala na pracę naszego oświetlenia nawet przez całą noc. Oferowane w naszym sklepie internetowym lampy uliczne solarne zostały wyposażone w wydajne i wysoce energooszczędne diody LED. Każda z opraw posiada pojemne akumulatory oraz wydajne panele solarne lub ogniwa fotowoltaiczne, dzięki czemu ich czas pełnego ładowania wynosi jedynie od 4 do 6 godzin. Przy tak krótkim okresie ładowana akumulatora, nasza oprawa jest w stanie pracować przez całą noc, a następnie po świcie znowu wrócić do trybu napełniania baterii. Lampa uliczna solarna stanowi bardzo interesującą alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego, a także jest propozycją w pełni autonomicznego oświetlenia. Jej wybór wiążę się z największą oszczędnością, a także pełną niezależnością od dostawcy energii elektrycznej.