Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampa liniowa wisząca

Oświetlenie liniowe wiszące

Oprawa liniowa wisząca to nowoczesna i energooszczędna propozycja do oświetlenia różnego rodzaju wnętrz. Oświetlenie liniowe wiszące wykorzystywane jest w obiektach komercyjnych, biurowych, a także przemysłowych. Lampa liniowa wisząca może stanowić kierunkowe źródło światła przeznaczone do oświetlenia stołu, blatu lub biurka, a także zostać wykorzystana jako główne oświetlenie w obiektach handlowych lub przemysłowych. Dowolność w wyborze długości opraw, barw światła, a także możliwość regulacji zwisu sprawiła, że oświetlenie liniowe wiszące stanowi obecnie uniwersalną, a zarazem niezwykle wydajną formę oświetlenia, stosowaną w różnego typu pomieszczeniach. Stanowi idealny zamiennik tradycyjnych liniowych opraw oświetleniowych i świetlówkowych, a dzięki konstrukcji opartej o nowoczesne diody LED jest energooszczędnym rozwiązaniem do oświetlenia wielu rodzajów wnętrz.

Lampa wisząca liniowa

Lampy liniowe wiszące najczęściej spotykamy nad biurkiem czy stołem, a także w innych wysokich pomieszczeniach. Ich rodzaj montażu sprawia, że bez problemu dopasujemy je do każdego wnętrza, ale również nie będą przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się po nim. Oprawa liniowa LED wisząca w zestawie posiada dedykowane zawiesia, które umożliwia jej zawieszenie, a także ustawienie odpowiedniej wysokości. Występuje ona w różnych długościach, a także mocach. Lampa wisząca liniowa może emitować światło o sile, którą w przypadku technologii LED oznacza ilość lumenów. W zależności od wybranego modelu lampy będziemy mieć różne wydajności świetlne nawet przy takim samym poborze energii. Taka wszechstronność w wyborze pozwoli nam na wybór wersji bardziej ekonomicznej w zakupie lub wydajnej, która szybciej zwróci nam się w postaci niższego poboru energii. Więcej na temat mocy LED dowiesz się na naszym blogu „Jak przeliczyć strumień świetlny – czyli lumeny na waty".

Oprawa liniowa LED wisząca

Lampa liniowa wisząca to oprawa ze wbudowanym źródłem światła, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii jest trwałe i energooszczędne. Każda oferowana w naszym sklepie internetowym oprawa liniowa LED wisząca została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się optymalną wydajnością, przy użyciu możliwe najmniejszej ilości energii. Nie możemy zapomnieć również o obudowie. Lampa wisząca liniowa najczęściej stosowana jest w pomieszczeniach biurowych i domowych, dlatego jej wygląd zawsze jest elegancki i stylowy. Polecamy wybór lamp z obudową aluminiową, która doskonale współpracuje z nowoczesną technologią (odprowadzanie ciepła z diod LED), a w dodatku jest to niezwykle trwały i plastyczny materiał. Oprawa liniowa LED wisząca o dużej mocy jest także bardzo chętnie wykorzystywana jako lampa przemysłowa. Dzięki zastosowaniu w niej wydajnych diod LED doskonale sprawdza się w pomieszczeniach roboczych, takich jak magazyny czy hale produkcyjne. Oczywiście ze względu na miejsce zastosowania, powinniśmy wybierać tak wyłącznie lampy hermetyczne, czyli o podwyższonej klasie szczelności.