Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampy ogrodowe z czujnikiem

Lampa ogrodowa z czujnikiem zmierzchu

Lampy ogrodowe zewnętrzne z wbudowanymi czujnikami ruchu są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Czujnik ruchu i zmierzchu zintegrowany z oświetleniem pozwala całkowicie zautomatyzować jego pracę, która nie będzie wymagała używania standardowego włącznika światła. Lampa ogrodowa z czujnikiem zmierzchu nie wymaga żadnej dodatkowej instalacji, a wystarczy jedynie przymocować ją do ściany lub podłoża, a następnie podłączyć do prądu 230V, aby zaczęła swoją pracę. Zintegrowany czujnik zmierzchu sprawi, że nasze oświetlenie będzie zapalać się za każdym razem w momencie zapadnięcia zmroku, a następnie gasnąć o poranku. Dzięki poręcznej instrukcji dołączonej do każdego z naszych produktów jego instalacja, jak i podłączenie nie stanowi większego problemu dla żadnego z naszych klientów. Wybierz jedną z naszych lamp ogrodowych z czujnikiem ruchu i zmierzchu, a następnie stwórz razem z nimi ogród Twoich marzeń!

Lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem ruchu

Obecnie oświetlenie ogrodowe wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu to nie tylko kinkiety czy lampy wiszące, ale również oprawy stojące. Lampa ogrodowa słupek z czujnikiem ruchu jest dziś bardzo wygodnym rozwiązaniem do oświetlenia ścieżek, gdzie chcemy w pełni zautomatyzować pracę naszego oświetlenia. Bardzo popularna jest również lampa ogrodowa stojąca z czujnikiem zmierzchu, jednak jej zastosowanie jest o wiele inne. Ten rodzaj oświetlenia najczęściej występuje w dużych ogrodach, a kiedy chcemy, aby nasze oświetlenie pracowało przez całą noc, w pełni pomijając przy tym wykorzystanie tradycyjnych włączników światła. Lampa ogrodowa z czujnikiem ruchu to przede wszystkim:

  • Wygoda - nie będziesz musiał wykorzystywać włączników światła w ciemności
  • Bezpieczeństwo - dobrze oświetlony ogród to lepsza widoczność ścieżek, schodów i przeszkód
  • Energooszczędność - światło włącza się tylko wtedy kiedy jest najbardziej potrzebne

Lampa solarna ogrodowa z czujnikiem ruchu

Lampy ogrodowe solarne wykonane w technologii LED charakteryzują się wysoką mocą świetlną, a całość swojej energii do pracy pozyskują z promieni słonecznych, które ładują ich baterie w czasie dnia. Lampa solarna ogrodowa z czujnikiem ruchu może pracować nawet przez całą noc, wykorzystując do pracy energię zgromadzoną w ciągu słonecznego dnia. Jej największym atutem jest inteligentny system zasilania, który zapewnia łatwość dostosowania się do potrzeb światła dziennego. Lampy ogrodowe solarne z czujnikiem ruchu są w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów bezpłatne w eksploatacji oświetlenie przez cały rok. Niezwykłym atutem tego rozwiązania jest brak przewodów instalacyjnych, które są niezbędne podczas podłączenia standardowego oświetlenia 230V. Bez problemu będziemy w stanie zamontować tego rodzaju lampy wszędzie tam, gdzie potrzebujemy dodatkowego doświetlenia, a nie mamy możliwości wykonania odpowiedniej instalacji elektrycznej.