Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampy zewnętrzne

Lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu

Bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia są lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu. Jest to inteligentny rodzaj oświetlenia, które automatycznie włącza się w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu w zasięgu zainstalowanych czujników. Lampa zewnętrzna z czujnikiem ruchu to świetne rozwiązanie, przy powrotach do domu po zmroku, kiedy oświetlenie włączy się automatycznie, a także po określonym czasie samoistnie wyłączy. Oświetlenie zewnętrzne z czujnikiem ruchu pozytywnie wpływa również na poziom bezpieczeństwa. Dzięki natychmiastowemu załączeniu się oświetlenia unikniemy potknięcia się o schodek czy nie zapomnimy o rzeczach pozostawionych na ścieżce prowadzącej do domu. Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu to również znacznie bardziej energooszczędne rozwiązanie. Oświetlenie włącza się jedynie w wymaganych do tego warunkach, a nie świecąc w sposób ciągły, zużywa znacznie mniej energii elektrycznej.

Oświetlenie LED zewnętrzne

Coraz szybciej rozwijająca się technologia sprawia, że lampy LED zewnętrzne są dziś najczęściej stosowaną formą oświetlenia. Tradycyjne lampy wyposażone w zwykłe żarówki stają się przeszłością i zastępują je nowoczesne oprawy LED o wysokiej wydajności lub lampy LED wyposażone w czujniki automatyzujące ich pracę. Jest to obecnie niezwykle energooszczędne rozwiązanie, ale także takie, które wyróżnia się znacznie dłuższą żywotnością. Lampa zewnętrzna LED może pracować nawet do 50 000 godzin, czym znacząco przewyższa tradycyjne żarówki zamontowane w latarniach ulicznych czy lampach parkowych. Oświetlenie LED zewnętrzne możemy dziś spotkać na każdym kroku w przydomowych ogrodach, parkach, czy na ulicach. Wysoka wydajność świetlna przy jednocześnie niskim zużyciu energii sprawiła, że jest to obecnie najczęściej stosowany rodzaj oświetlenia zewnętrznego z różnych form dostępnych na rynku.

Lampa zewnętrzna na dom

Oświetlenie zamontowane wokół domu pełni niezwykle ważną funkcję w każdym domowym gospodarstwie. Jako lampy zewnętrzne w tej roli doskonale sprawdzają się różnego rodzaju kinkiety, jak i naświetlacze. Halogen zewnętrzny LED jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na oświetleniu większych powierzchni. Ten rodzaj lampy zewnętrznej świetnie sprawdza się zamontowany nad wejściem do domu lub nad bramą garażową. Bardzo często nawet jedna taka lampa zewnętrzna LED będzie wystarczająca do równomiernego oświetlenia każdego zakamarka przestrzeni. Wybierając lampy zewnętrzne na dom, warto zastanowić się również nad modelami z czujnikami ruchu i zmierzchu. Niezwykle ważną decyzją jest także wybór barwy światła. W przypadku lamp LED mamy do dyspozycji światło w barwie ciepłej, neutralnej lub zimnej. To najczęściej decyzja w pełni indywidualna, ale nasi klienci najczęściej wybierają zewnętrzne lampy LED emitujące światło w neutralnych bądź chłodnych barwach.

Lampy zewnętrzne ścienne

Kiedy zależy nam na funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym oświetleniu zewnętrznym, najlepszym rozwiązaniem będą kinkiety. Te zewnętrzne lampy ścienne oprócz swojej funkcjonalności, będą wyjątkową i charakterystyczną ozdobą dla każdego domu. Wiele stylów, w jakich są tworzone oraz bogata kolorystyka bez problemu uatrakcyjni każdą aranżację, w jakiej zostaną zainstalowane. Lampy zewnętrzne ścienne możemy zamontować na ścianach i elewacji budynku, ale także na ogrodzeniu czy na tarasie lub w altanie. W interesujący sposób staną się również ciekawą dekoracją na naszym balkonie. Lampy zewnętrzne LED występują również w wersji solarnej, w której brak dostępu do prądu przestaje być problemem. Lampy solarne możemy zamontować w dowolnie, dobrze nasłonecznionym miejscu, gdzie odwdzięczy nam się oświetleniem, które nie będzie zużywać żadnej energii elektrycznej. Ciekawą alternatywą dla kinkietów są również lampy elewacyjne świecące w górę i w dół, które pozwolą podkreślić elewację Twojego domu, a także otaczającą go roślinność.

Lampa zewnętrzna sufitowa

Do oświetlenia tarasu, altany, ganku lub zabudowanego balkonu najlepszym rozwiązaniem będzie lampa zewnętrzna sufitowa. Zapewni odpowiednio rozproszone światło, równomiernie oświetli wybraną przestrzeń, a także stanie się przykuwającą wzrok dekoracją. Wśród zewnętrznych lamp sufitowych możemy dziś wybierać wśród wielu różnych modeli opraw. Cały czas ogromną popularnością cieszą się plafony zewnętrzne, lampy wiszące czy wodoodporne oprawy halogenowe. Lampy sufitowe zewnętrzne z łatwością dopasujemy do większości aranżacji. Proste i minimalistyczne plafony świetnie sprawdzą się na nowoczesnych tarasach, a ciekawe lampy wiszące w stylu retro idealnie wpasują się w klasyczne klimaty. Jeśli chcesz zdecydować się na oświetlenie wpuszczane w sufit, to najlepszą opcją są oprawy halogenowe, które z powodzeniem sprawdzą się w roli punktowego lub głównego źródła światła. Zewnętrzne lampy sufitowe najczęściej przeznaczone są do instalacji 230V, ale w naszym asortymencie znajdziesz również oprawy w wersji solarnej.

Lampy zewnętrzne stojące

Oświetlenie zewnętrzne najczęściej kojarzy nam się z lampami montowanymi na ścianach, elewacjach, czy słupach. Dziś najlepszym wyborem w roli dodatkowego oświetlenia ścieżki lub drogi okazują się lampy zewnętrzne stojące. Występują one zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Oprócz ich niezaprzeczalnej funkcjonalności są również niebanalną ozdobą każdego ogrodu czy parku. Lampy zewnętrzne stojące pozwolą w subtelny sposób podkreślić aranżację, ale także zbudować niezwykle funkcjonalne oświetlenie ścieżki, roślinności czy Twojego podwórza. Obecnie wybór lamp zewnętrznych jest ogromny, a nasi klienci mogą zdecydować się na oświetlenie w stylu klasycznym lub nowoczesnym, a także na lampy w awangardowym i niepowtarzalnym designie. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, a wysoka klasa szczelności, potwierdza ich odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne. Lampy zewnętrzne stojące są doskonałym sposobem na urozmaicenie ogrodu lub tarasu, a także na stworzenie atrakcyjnego i bezpiecznego otoczenia wokół Twojego domu.

Nowoczesne lampy zewnętrzne

Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne jest doskonałym sposobem na ożywienie otoczenia wokół Twojego domu, ale także uzyskanie ciekawego efektu dekoracyjnego. Wybór lamp zewnętrznych jest ogromny, dzięki czemu z łatwością wybierzesz dziś oświetlenie, które będzie idealnie pasować do stylu i wyglądu Twojego domu. Lampy zewnętrzne są niezbędnym elementem oświetlenia każdego domu. Oferują one bezpieczeństwo i komfort, a także dają przyjemny wygląd. Nowoczesne lampy zewnętrzne są wyjątkowo eleganckie, a ich wysoka jakość i trwałość sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla każdego. Dostępne są w szerokiej gamie stylów i kolorów, co umożliwia dostosowanie ich indywidualnych potrzeb. Ponadto mogą być wyposażone w wiele przydatnych podczas użytkowania funkcji takich jak możliwość regulacji jasności, czy też koloru świecenia. Występują również modele, które włączają i wyłączają się w pełni automatycznie, dzięki zastosowaniu czujników ruchu i zmierzchu. Nowoczesne lampy zewnętrzne są łatwe w instalacji i szybko wizualnie odmieniają wygląd otoczenia. Wystarczy wybrać odpowiedni model, aby dodać odrobinę nowoczesnego uroku do Twojego domu.

Lampy zewnętrzne IP65

Oświetlenie zewnętrzne ze względu na instalację w miejscach, w których będzie narażone na szkodliwe warunki atmosferyczne, musi posiadać dodatkową ochronę. Przy wyborze oświetlenia zewnętrznego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na klasę szczelności każdej wybranej lampy. W przypadku oświetlenia, które będzie montowane na ścianach naszego domu bądź w ogrodzie najczęściej wystarczające są lampy o klasie szczelności minimum IP44. Są to oprawy, które są odporne na działanie podwyższonej wilgotności, a także wnikanie wewnątrz ich obudowy pyłu lub kurzu. W przypadku montażu oświetlenia ulicznego lub lamp narażonych bezpośrednio na kontakt z wodą, wtedy najlepszym rozwiązaniem są lampy o klasie szczelności IP65. Są to wodoodporne oprawy oświetleniowe, które doskonale poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.