Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Reflektor ścienny

Reflektory na ścianę - jakie wybrać?

Reflektory ścienne mimo minimalistycznych kształtów i traktowania ich jako niewielkiego dodatku w aranżacji świetlnej, musimy jednak pamiętać o tym, że są one jednak widoczne i muszą się odpowiednio zgrywać z wystrojem całego wnętrza. Styl i materiał, z jakiego są wykonane, a także zastosowana kolorystyka powinny idealnie pasować do wystroju danego pomieszczenia. Reflektory na ścianę występują głównie w stonowanych kolorach czerni i bieli. Nasz sklep posiada w ofercie również interesującą opcję w odcieniach naturalnego drewna, która idealnie zgra się ze spokojnym stylem skandynawskim. Interesującym wyborem będzie również reflektor ścienny ze złotymi dodatkami, będący doskonałym uzupełnieniem pomieszczenia w stylu vintage lub retro.

Reflektor ścienny LED

Reflektory ścienne w zależności od wybranego modelu mogą być dziś wyposażone w zintegrowane źródło światła LED lub być przeznaczone do montażu jednej, a nawet kilku żarówek. Reflektor ścienny wyposażony w diody LED stanowi lampę, która po podłączeniu do instalacji 230V jest gotowa do pracy. Nie wymaga ona zastosowania żadnych dodatkowych akcesoriów. Wybierając natomiast reflektory ścienne GU10 lub E27 wybieramy lampy, w których będziemy mogli źródło światła wybrać indywidualnie do własnych potrzeb. W zależności od wybranego modelu będą to żarówki z trzonkiem GU10 lub E27, których barwę światła oraz moc będziemy mogli wybrać indywidualnie, odpowiednio do zastosowań danego reflektora. Jest to również bardzo wygodne rozwiązanie w kwestii codziennej eksploatacji lampy. Żarówki LED zainstalowane w reflektorze będziemy mogli w dowolnym momencie wymienić na nowe, zmieniając aranżację czy wystrój pomieszczenia.

Lampy ścienne reflektory

Reflektory ścienne występują najczęściej w wersji pojedynczej, jednak producenci oferują nam również szeroki wybór lamp z dwoma, trzema, a nawet czterema źródłami światła. Oferuje nam to ogromne możliwości ukierunkowania światła z jednego punktu, a także świetnie sprawdza się w oświetleniu wielu elementów, takich jak na przykład ciekawy obraz pokaźnych rozmiarów lub ściana o efektownej fakturze. Kompletną, pełną aranżację oświetleniową zapewni nam reflektor sufitowy, jako oświetlenie główne wraz z reflektorami ściennymi, utrzymanymi w tej samej stylistyce. Lampy ścienne reflektory to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o wybór dodatkowego, niepowodującego efektu przytłoczenia oświetlenia do każdego wnętrza. Mimo swojego minimalistycznego designu będzie pełnił istotną funkcję w aranżacji każdego wnętrza.