Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Lampy do szynoprzewodów

Lampy do szynoprzewodu - podłączenie i montaż

Lampy do szynoprzewodów zamontujemy w szynie podtynkowej bądź natynkowej. W zależności od wybranego modelu oprawy będziemy mogli zamocować je w torze jednofazowym, trójfazowym, bądź magnetycznym. Lampy do szynoprzewodu jednofazowego mają pojedynczą regulację włącz-wyłącz. W przypadku reflektorów trojfazowych przy pomocy regulacji możemy wybrać fazę pierwszą, drugą lub trzecią, a także wyłączyć lampę. Reflektory do szynoprzewodów magnetycznych działają na zasadzie magnesów, a przez niskie napięcie zasilające nie wymagają one regulacji i zaraz po włożeniu w szynę są gotowe do pracy. Oprawy wiszące, lampy i reflektory do szynoprzewodu występują w podstawowym kolorze białym lub czarnym. W naszym asortymencie ogromną popularnością cieszą się także czarne lampy ze złotymi dodatkami, jak i reflektory z białym lub czarnym ringiem.

Reflektory do szynoprzewodów

Lampy do szynoprzewodu to wszechstronne oprawy, zaprojektowane z myślą o imponującym i łatwym w instalacji oświetleniu szynowym. Ma on wszystkie cechy, których można oczekiwać od nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych do wnętrz. W asortymencie naszego sklepu internetowego proponujemy Państwu najlepsze w swojej klasie lampy do szynoprzewodu w bardzo atrakcyjnych cenach. W sprzedaży mamy reflektory do szynoprzewodów przeznaczone do montażu w nich żarówki LED lub takie wyposażone w zintegrowane źródło światła. Szynoprzewód z reflektorami to preferowana opcja dla wszystkich nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i firmowych. Polecamy go w szczególności klientom, którzy chcą zdecydować się na modne i elastyczne oświetlenie w ich przestrzeni życiowej. Reflektory do szynoprzewodów możemy wykorzystać od instalacji komercyjnych po domowe, a ciągle poszerzająca się oferta naszego sklepu internetowego sprawi, że każdy z naszych klientów wybierze w nim lampy idealne do swoich własnych zastosowań.

Lampa do szynoprzewodu - jaką wybrać?

Lampy LED na szynoprzewód występują w wielu różnych konfiguracjach. Obecnie najpopularniejsze z nich to reflektory szynowe, które dostępne są w wersji okrągłej lub kwadratowej. Obok nich bardzo chętnie wybierana jest również lampa wisząca na szynoprzewód, która dzięki możliwości regulacji wysokości zwisu wpasuje się praktycznie do każdego wnętrza. Wybierając lampy na szynoprzewód warto zwrócić uwagę również na wersje magnetyczne, które dostępne są w postaci jednolitych linii świetlnych, a także liniowych reflektorów punktowych. W asortymencie naszego sklepu lampy szynowe występują w wersji z wbudowanym źródłem światła lub przeznaczone są do montażu żarówki LED. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy z naszych klientów wybierze reflektory do szynoprzewodów, które najlepiej sprawdzą się w przypadku jego indywidualnej aranżacji wnętrza domu, biura czy sklepu.

Szynoprzewód z reflektorami

Oświetlenie szynowe i jego instalacja jest łatwiejsza niż w przypadku tradycyjnych opraw czy systemów oświetleniowych. Lampy szynowe są na tyle elastycznym i uniwersalnym rozwiązaniem, że pozwolą nam doświetlić zacienione obszary w dowolnej części naszego domu czy umożliwią oświetlenie wybranych punktów dekoracyjnych. Lampy do szynoprzewodu to doskonałe rozwiązanie niezależnie od tego, czy chcesz oświetlić blaty kuchenne, ściany przedpokoju lub narożniki salonu. Oświetlając pomieszczenie, projektanci stosują różnorodne elementy oświetleniowe, aby uzyskać przytulną przestrzeń, która jest ciepła, zachęcająca i wygodna dla każdego celu. Reflektory do szynoprzewodów tworzą system, w którym lampy sufitowe są instalowane na pozycjonowanych szynach. Mogą służyć do ogólnego oświetlenia otoczenia, a także stanowić dodatkowe doświetlenie wybranych elementów przestrzeni.

Oprawy do szynoprzewodów - rodzaje

Wiele dostępnych rodzajów lamp szynowych, ale także mnóstwo możliwości konfiguracji sprawiło, że szynoprzewód z reflektorami możemy spotkać dziś w praktycznie każdym wnętrzu. Tego rodzaju instalacja oświetleniowa może służyć równie dobrze jako główne źródło światła, jak i element oświetlenia dekoracyjnego. Poniżej przedstawimy Ci najpopularniejsze lampy do szynoprzewodów dostępne w asortymencie sklepu LEDstyl.pl.

  • Reflektor do szynoprzewodu - najpopularniejsza wersja lampy szynowej w postaci reflektora, z możliwością regulacji ustawienia i kierunku świecenia.
  • Lampa wisząca na szynoprzewód - oprawy do szynoprzewodów zwieszane z możliwością regulacji wysokości zwisu. Doskonale sprawdzą się do oświetlenia stołu lub blatu.
  • Lampy do szynoprzewodów magnetycznych - reflektory zasilane prądem o bezpiecznym napięciu 48V. Wyposażone w magnetyczne uchwyty wyróżniają się możliwością szybkiego podłączenia, odłączenia i przesuwania wzdłuż szynoprzewodu.