Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Żarówka G9

LED G9 - energooszczędny zamiennik

Wykorzystując żarówki LED G9, decydujemy się na oszczędność energii sięgającą aż 90%, w porwónaniu z ich tradycyjnymi odpowiednikami. Oczywiście ich niski pobór mocy nie oznacza, że nie są zbyt jasne, po prostu zużywają dużo mniej energii. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym żarówki G9 są produkowane przez znanych i cenionych na rynku oświetleniowym producentów, Ich doświadczenie w połączeniu z dbałością o jakość wykonania, oznacza, że ​​wybór oferowanych przez nas żarówek jest połączeniem nie tylko atrakcyjnej ceny, ale również nienagannej jakości.

Żarówka halogenowa G9

Żarówki halogenowe G9 to idealny wybór do użytku w budynkach mieszkalnych lub komercyjnych, zapewniający oświetlenie podstawowe lub nastrój za ułamek kosztów energii. Żarówki LED G9 zostały wykonane w nowoczesnej technologii, a ich szeroki wachlarz barw śwaitła i mocy, sprawia, że zawsze odpowiednio dobierzemy je do swoich własnych, indywidualnych wymagań. Żarówka LED G9 to także niewielki rozmiar co sprawia, że ​​wiele nowoczesnych opraw dekoracyjnych wykorzystuje właśnie ten model żarówki, ponieważ będzie ona idealnie pasować do małych szklanych kloszów, w których standardowe żarówki po prostu się nie mieszczą.

Żarówki Ledowe G9

Żarówki LED G9 to energooszczędne lampy, które wypierają do tej pory stosowane oświetlenie halogenowe z tym trzonkiem. Ledy G9 charakteryzują się mniejszymi wymiarami od żarówek ze standardowym gwintem, stąd są chętnie wykorzystywane w nowoczesnych oprawach oraz żyrandolach. Bardzo małe gabaryty niektórych żarówek LED G9 sprawiają, że mogą być instalowane w miejscach o ograniczonej przestrzeni, niedostępnych dla innych źródeł światła. Żarówki LED G9 są zasilane najczęściej napięciem 230V, lecz w naszej ofercie można znaleźć również model żarówki LED G9 12V. Bogactwo wyboru lamp G9 w naszym sklepie sprawia, że każdy dobierze źródło światła według swoich preferencji. Mamy w sprzedaży żarówki LED G9 dużej mocy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagamy silnego doświetlenia. Oferujemy również żarówki G9 o mniejszych mocach, które doskonale sprawdzą się do dekoracji.