Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Panel LED 60x60

Panele LED 60x60 natynkowe

Panel LED 60x60 natynkowy to oprawa oświetleniowa wyposażona w obudowę nawierzchniową, dzięki której zamontujemy go praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Panele LED 60x60 natynkowe to bardzo wygodne rozwiązanie oświetleniowe, które pozwoli nam na zamontowanie lampy w praktycznie każdym miejscu. Panele LED natynkowe w zestawie zawierają komplet akcesoriów, który umożliwi nam taki rodzaj montażu, oraz pozwoli na podłączenie lampy bezpośrednio do instalacji 230V. Panel LED sufitowy 60x60 to bardzo chętnie wykorzystywany rodzaj oświetlenia sklepów, biur, czy galerii handlowych. Stanowią energooszczędny i elegancki zamiennik tradycyjnych opraw rastrowych. Z powodzeniem wykorzystać możemy je także do oświetlenia długich korytarzy, dużych obiektów handlowych czy w każdym innym miejscu, gdzie zależy nam na energooszczędnym i eleganckim oświetleniu.

Panel LED podtynkowy 60x60

Panele LED 60x60 podtynkowe to dziś bardzo chętnie wybierany rodzaj oświetlenia. W przypadku niskiego lub podwieszanego sufitu jest to doskonale rozwiązanie do równomiernego oświetlenia wnętrza. Panel LED 60x60 ma jedynie kilkanaście milimetrów wysokości, więc bez problemu zmieścimy go w praktycznie każdym otworze montażowym. Pamiętajmy jednak o zachowaniu odpowiedniej przestrzeni dla zasilacza. Panele LED 60x60 najczęściej wyposażone są w zewnętrzny komponent instalacyjny, który umożliwia jego podłączenia bezpośrednio do prądu 230V. Zasilacz, który znajdziemy w zestawie z panelem, po montażu możemy bezproblemowo ukryć na jego obudowie przy każdym z rodzajów montażu. Podsumowując, panele LED 60x60 będziemy mogli zamontować podtynkowo na dwa sposoby w zależności od wybranego rodzaju lampy. Panel LED podtynkowy 60x60 w zestawie posiada klipsy montażowe oraz specjalny rodzaj obudowy, który umożliwi nam jego instalację we wcześniej przygotowanym otworze. Decydując się na uniwersalny panel LED 60x60, do tego celu będziemy musieli dokupić uniwersalne klipsy lub zaczepy montażowe.

Panel LED sufitowy 60x60

Panele LED 60x60 to uniwersalne oprawy oświetleniowe, które doskonale sprawdzą się w praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Panel LED 60x60 to lampa dedykowana do montażu w sufitach typu Armstrong, ale dzięki wielu dostępnym akcesoriom montażowym zamontujemy go również nawierzchniowo, podtynkowo lub zawiesimy na linkach montażowych. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie na rynku panele LED sufitowe 60x60 dostępne są także w wersjach specjalistycznych w naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Panel LED 60x60 CRI>Ra - lampa emitująca światło zbliżone do słonecznego, a najwyższym wskaźniku oddawania naturalnych barw.
  • Panel LED 60x60 UGR<19 - oprawa oświetleniowa wyposażona w specjalny rodzaj klosza, który dzięki specjalnej konstrukcji chroni przed efektem olśnienia.
  • Panel LED 60x60 IP65 - lampa wyposażona w wodoodporną obudowę, która umożliwia jej montaż w łazienkach, czy na zewnątrz budynku.
  • Panel LED 60x60 ściemnialny - oprawa z możliwością regulacji jasności światła w systemie 0-10V lub Dali.