Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Łącznik sufit-ściana do szyn magnetycznych Slim Light

pol984
(0) opinii

Łącznik kątowy sufit-ściana przeznaczony do łączenia szyn magnetycznych Slim Light pod kątem 90 stopni. Łącznik zapewnia połączenie mechaniczne i elektryczne.

26,40
Koszt dostawy
Przedpłata:
Poczta Polska Kurier 48H - 11 zł
Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów)

Pobranie:
Poczta Polska Kurier 48H - 16 zł
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł
Kontakt z konsultantem

Łącznik kątowy sufit-ściana do szyn magnetycznych Slim Light

Łącznik sufit-ściana do szyn magnetycznych Slim Light to innowacyjne i praktyczne rozwiązanie, które umożliwia łatwe i estetyczne połączenie dwóch szyn magnetycznych Slim Light pod kątem 90 stopni na suficie i ścianie. Dzięki temu złączu użytkownik może skutecznie i bezproblemowo rozbudowywać swój system oświetleniowy, osiągając efektowne i profesjonalne efekty w każdym wnętrzu.

Łączenie szyn magnetycznym Slim Light na suficie i ścianie

Jedną z głównych zalet tego łącznika jest jego wysoka funkcjonalność i uniwersalność. Łącznik sufit-ściana jest zaprojektowany specjalnie dla systemów szyn magnetycznych Slim Light montowanych natynkowo. Dzięki temu można go bezproblemowo zastosować w różnych typach pomieszczeń, od salonów i biur, po przestrzenie komercyjne, galerie czy restauracje. Jego zastosowanie pozwala na elastyczne i zgodne z indywidualnymi potrzebami rozmieszczenie lamp, co daje niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Złącze mechaniczne i elektryczne

Głównym celem tego łącznika jest zapewnienie nie tylko mechanicznego, ale także elektrycznego połączenia dwóch szyn magnetycznych Slim Light. To oznacza, że lampy zamocowane na tych szynach będą działały sprawnie przy zastosowaniu tylko jednego zasilacza. Niezwykle istotną cechą łącznika sufit-ściana jest brak konieczności stosowania złącza elektrycznego. To wyjątkowa zaleta, ponieważ eliminuje konieczność stosowania dodatkowych komponentów i pozwala na szybkie wygodne połączenie dwóch szyn na suficie i ścianie.

Specyfikacja
KolorCzarny
System szynowySlim Light
Montaż szynyNatynkowy
Dodaj własną opinię
Powiadomienie o dostępności: Łącznik sufit-ściana do szyn magnetycznych Slim Light

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie