Lampa magnetyczna wisząca Luno 7W 4000K czarna
Lampa magnetyczna wisząca z serii Luno o mocy 7W w kształcie tuby. Lampa w czarnym kolorze, przeznaczone do montażu w szynie magnetycznej Estiledo. Wykonana z aluminium.

Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów, nie dotyczy produktów 3m)
Pobranie:
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł

Lampa wisząca magnetyczna tuba Luno 7W 4000K czarna Estiledo
Czarna lampa wisząca w kształcie tuby z serii Luno to elegancka lampa magnetyczna o mocy 7W i neutralnej barwie światła. Jest to praktyczny zwis zapewniający precyzyjne, punktowe światło o kącie 36 stopni. Lampa Magnetyczna Wisząca Luno 7W czarna została wyposażona w wydajne diody SMD2835 i zapewnia strumień świetlny o wartości 700 lumenów, który wyróżnia się wysokim współczynnikiem oddawania naturalnych barw CRI>90Ra. Jest to doskonały wybór do punktowego, dodatkowego oświetlenia, który doskonale prezentuje się nad stołem lub elementami ozdobnymi wnętrza. Owalny kształt tuby idealnie pasuje do każdego nowoczesnego i modernistycznego wnętrza.
Lampa magnetyczna wisząca Luno do montażu w szynoprzewodzie Estiledo
Lampy magnetyczne z serii Luno przeznaczone są do montażu w szynoprzewodach Estiledo. Z powodzeniem zamocujesz je zarówno w szynie natynkowej, jak i podtynkowej. Dzięki zastosowaniu uchwytu magnesowego będziesz mógł dowolnie regulować ich miejsce montażu po całej długości toru. Ich prosty montaż ułatwi Ci personalizację oświetlenia według indywidualnych potrzeb. Oświetlenie magnetyczne z kolekcji Estiledo to nowoczesna alternatywa dla standardowych szyn oświetleniowych, która zaoferuje Ci o wiele więcej możliwości. W naszej ofercie znajdziesz wiele indywidualnie zaprojektowanych lamp, które doskonale sprawdzą się w każdym modnym i designerskim wnętrzu.
Parametry techniczne:
- Zasilanie: 48V DC
- System magnetyczny: Estiledo
- Materiał wykonania: Aluminium
- Kolor oprawy: Czarny matowy
- Moc: 7W
- Źródło światła: LED SMD 2835
- Barwa światła: 4000K (Biały neutralny)
- CRI: RA>90
- Strumień świetlny: 700 lm
- Wymiary: 114,5 x 32 x 1000 [mm]
- Kąt świecenia: 36°
| Moc | 7W |
| Barwa światła | Biała Neutralna |
| Strumień świetlny | 700lm |
| Współczynnik oddawania barw | CRI>90Ra |
| Kolor | Czarny |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Temperatura barwy | 4000K |
| System szynowy | Estiledo Magnetic |
| Rodzaj lampy | Wisząca |
| Grupa | Standard |
| Wymiary | 114,5 x 32 x 1000 [mm] |


Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie




















