Panel LED 60x60 PRIME Backlit 40W 4000K 4800lm
Panel LED 60x60 o mocy 40W z serii Prime w obudowie Backlit. Panel LED emitujący białe neutralne światło o strumieniu świetlnym 4800 lumenów. 5 lat gwarancji producenta.
Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów, nie dotyczy produktów 3m)
Pobranie:
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł

Panel LED 60x60 PRIME 40W 4800 lumenów - 5 lat gwarancji
Panele LED line PRIME to profesjonalne rozwiązania oświetleniowe o uniwersalnym zastosowaniu w biurach, budynkach użyteczności publicznych (urzędy, szkoły, placówki służby zdrowia), przestrzeniach komercyjnych czy też budynkach mieszkalnych. Są to oprawy segmentu premium o niezawodnej konstrukcji oraz ponadstandardowych parametrach świetlnych. Materiały użyte w produkcji paneli LED line PRIME zapewniają odporność na odgięcia i uderzenia oraz zabezpieczają przed odbarwieniami czy też utratą jakości przez cały okres funkcjonowania. Markowe źródła LED oraz zasilacze umożliwiają bezawaryjną pracę oraz udzielenie 5-letniej gwarancji.
Parametry techniczne:
- Kod produktu: 200180
- Temperatura barwy światła: 4000 K
- Moc: 40 W
- Wydajność świetlna: 120 lm/W
- Całkowity strumień świetlny: 4800 lm
- Klasa efektywności energetycznej 2019/2015: E
- Kroki MacAdama: ≤3
- Klasa szczelności IP: 20
- Gwarancja (lata): 5
- Funkcja ściemniania: Nie
- Współczynnik trwałości: 0.9
- Efekt stroboskopowy SVM: 0.4
- Okres trwałości L70B50: 75000 h
- Brak efektu migotania: TAK
- Napięcie zasilania, rodzaj napięcia zasilania: 220-240V AC
- Częstotliwość napięcia zasilania: 50/60Hz
- Współczynnik odwzorowania barw Ra: 80
- Kolor: Biały
- Współczynnik zachowania strumienia świetlnego: 96
- Kąt świecenia: 120 °
- Materiał (klosz): polistyren
- Materiał (obudowa): Aluminium
- Typ diody: SMD LED 2835
- Ilość diod: 48
- Współczynnik mocy PF: 0,9
- Ilość cykli włącz/wyłącz: 25000
- Kroki MacAdama: ≤3
- Temperatura pracy: -25 ÷ 45 °C
- Klasa ochrony przed porażeniem elektrycznym: II
- Stopień ochrony IK: 6
- Czas nagrzewania lampy do 60%: 1 s
- Wysokość: 28 mm
- EPREL ID: 1412207
- Data pierwszego wprowadzenia do obrotu: 20.02.2023
- Wskaźnik migotania PstLM: 1
- Klasa Energetyczna 874/2012: A+
- Współczynnik przesuwu fazowego Df: 0.9
Kupując w LEDstyl, zyskujesz możliwość rejestracji produktu u producenta i wydłużenia gwarancji do 7 lat. To dodatkowa ochrona, większy komfort i pewność wyboru marki, która realnie odpowiada za jakość swojej technologii.
Zarejestruj swoje produkty| Moc | 40W |
| Napięcie zasilania | 230V AC |
| Barwa światła | Biała Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień świetlny | 4800lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Klosz | Mleczny |
| Wymiary | 595x595x28mm (55mm z zasilaczem) |
Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie





























