Darmowa dostawa już od 500,00 zł
Pomoc i kontakt
Godziny otwarcia
Pon-Pt:9:00 - 17:00
Menu
Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Zadzwoń: 506 336 320Poniedziałek - Piątek 9:00-17:00

Sterownik LED Cyfrowy Mono RF Bluetooth

SP636E
(0) opinii

Sterownik LED Cyfrowy Mono przeznaczony do obsługi jednokolorowych, adresowalnych taśm LED. Sterownik umożliwia sterowanie oświetleniem za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Obsługa do 600 pikseli Mono.

Mono
39,90
Koszt dostawy
Przedpłata:
Poczta Polska Kurier 48H - 11 zł
Kurier GLS - 15 zł
Przesyłka Gabarytowa - 30 zł
Darmowa dostawa już od 500 zł
(od 1000 zł dla gabarytów, nie dotyczy produktów 3m)

Pobranie:
Poczta Polska Kurier 48H - 16 zł
Kurier GLS - 20 zł
Przesyłka Gabarytowa - 35 zł
Kontakt z konsultantem

Sterownik LED Cyfrowy do taśm LED Mono RF+Bluetooth

Sterownik LED Cyfrowy Mono przeznaczony obsługi jednokolorowych, adresowalnych taśm LED, wyposażonych w układy scalone WS2811, WS2812, WS2815 i SK6812Sterownik LED Cyfrowy Mono RF+Bluetooth możesz obsługiwać za pomocą dedykowanego pilota, kontrolera dotykowego lub aplikacji mobilnej BanlanX. W przypadku standardowego kontrolera łączy się on drogą radiową 2,4GHz, natomiast obsługa za pomocą aplikacji mobilnej wymaga wykorzystania łączności Bluetooth. Nasz sterownik cyfrowy LED Mono z powodzeniem obsłuży do 600 segmentów jednokolorowych taśm LED. Ponadto pozwala na wybór jednego z wielu wbudowanych trybów świecenia za pomocą urządzenia sterującego. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi jest on również w stanie zsynchronizować animację w rytm grającej muzyki (należy wybrać efekty muzyczne). Sterownik LED Cyfrowy Mono może pracować w systemie 4-strefowym, w którym każda grupa sterowana jest indywidualnie. Do każdej ze stref możemy dopisać do kilku urządzeń. Nasz kontroler posiada także funkcję sterowania zegarowego, którą możemy skonfigurować w aplikacji mobilnej.

Kompatybilne kontrolery:

 

Sterownik LED Cyfrowy Mono - podział oświetlenia na 4 indywidualne strefy

Sterownik cyfrowy LED Mono pozwala na stworzenie rozbudowanego systemu oświetlenia, który będziesz mógł podzielić na 4 indywidualnie sterowane grupy. Każda strefa może obsłużyć do kilku modeli sterowników, co pozwala na zaprojektowanie inteligentnego i efektownego oświetlenia w domu lub biurze. Sterownik LED Cyfrowy Mono może być obsługiwany w systemie 4-strefowym za pomocą standardowych kontrolerów lub aplikacji mobilnej. Sterować swoim oświetleniem będziesz mógł również zamienne za pomocą każdego z powyższych urządzeń.

Sterownik LED Mono Cyfrowy - dynamiczne efekty świetlne i możliwości

Oferowany sterownik do LED cyfrowych jednokolorowych pozwala kontrolować większość cyfrowych taśm LED Mono. Urządzenia umożliwia obsługę do 600 segmentów taśmy LED jednokolorowej, co oznacza, że podłączymy do niego:

Pamiętaj, że w przypadku instalacji taśmy LED 24V, zasilanie należy podłączyć przynajmniej co 10 metrów paska. Oznacza to, że przy 50 metrach cyfrowej taśmy LED wystarczy jeden sterownik na początku układu, ale cały taśma będzie wymagać 4 dodatkowych dosileń co 10 metrów.

Liczba dynamicznych efektów

Sterownik LED Cyfrowy Mono ma zaprogramowanych wiele dynamicznych efektów świetlnych. Fabrycznie mamy do dyspozycji aż 10 dynamicznych efektów jednokolorowych (w tym 5 muzycznych). Efekty możesz włączyć za pomocą jednego z kontrolerów lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.

Sterownik LED muzyczny Cyfrowy Mono

Nasz sterownik LED Cyfrowy Mono to wersja muzyczna z wbudowanym mikrofonem. Oznacza to, że oferuje on możliwość synchronizacji oświetlenia cyfrowego w rytm grającej muzyki. W celu włączenia synchronizacji należy wybrać jeden z 5 efektów muzycznych (dynamicznych) z pozycji kontrolera lub aplikacji mobilnej. Sterownik LED Cyfrowy Mono może przechwytywać muzykę za pomocą wbudowanego mikrofonu, lub w przypadku sterowania aplikacją - przy pomocy mikrofonu w smartfonie.

Parametry techniczne:

  • Napięcie wyjściowe: 5-24V
  • Maksymalny prąd wyjściowy na 1 kanał: 6A
  • Maksymalny prąd wyjściowy 12A
  • Obsługiwane układy scalone: WS2811, WS2812, WS2815, SK6812
  • Ilość obsługiwanych pikseli Mono: 600
  • Łączność: Radiowa 2,4GHz/Bluetooth
  • Zasięg łączności: do 20 metrów
  • Wymiary sterownika: 56x56x20 mm
Dodaj własną opinię
Powiadomienie o dostępności: Sterownik LED Cyfrowy Mono RF Bluetooth

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie